فناوری اطلاعات

تداکس دانشگاه شریف برگزار میشود

این روزها دانشگاه صنعتی شریف در تدارک برگزاری یکی از معروف‌‌‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های حال حاضر جهان در زمینه طرح و نشر ایده‌های نو می‌باشد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، تداکس دانشگاه صنعتی شریف نام رویدادیست که هفتم شهریور ماه میزبان شرکت‌کنندگان از سرتاسر کشور بوده و در آن موفق‌ترین دانشمندان، هنرمندان و فعالان حوزه کسب و کار ایران به سخنرانی خواهند پرداخت.

تد یک سازمان غیرانتفاعی بین‌المللی است که خود را وقف به اشتراک گذاشتن افکار و ایده‌های الهام بخش و نو برای عموم شهروندان جهان کرده است.

این سازمان حیات خود را 26 سال قبل تحت عنوان یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا آغاز کرد. این سازمان از متفکرین، ایده پردازان و فعالان پیشرو در سطح جهان دعوت می‌کند تا مهمترین ایده‌ های خود را به خلاقانه ترین شکل ممکن بازگو نمایند.

از این رو دانشگاه صنعتی شریف در راستای رسالت خود مبنی بر تسهیم دانش، نوآوری و سرمایه‌های فکری در ابعاد ملی و ایجاد روحیه خلاقیت و خودباوری در کشور در این روز میزبان شخصیت‌هایی همچون دکتر سعید سهراپ‌پور، دکتر علینقی مشایخی، دکتر علی‌اکبر صالحی، دکتر جواد صالحی، مهندس احمد قلعه بانی، دکترعلی رفیعی، استاد آیدین آغداشلو، استاد شمس لنگرودی، رضا کیانیان و سرکار خانم لیلی گلستان و ... خواهد بود تا این بزرگان در فرصتی کوتاه چکیده تجربیات و اندیشه‌های خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند.

علاقه‌مندان میتوانند جهت ثبتنام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.tedxsharifuniversity.com مراجعه نموده و یا با دانشگاه صنعتی شریف شماره تلفن‌های 66009075 - 66027796 - 66165185 تماس حاصل نمایند. 


​​