تلفن همراه

گران‌ترین اپلیکیشن اپل چند است؟

اپلیکیشن‌های پولی شاید کمتر مورد توجه قرار داشته باشند،‌اما درصد کوچکی از کاربران همچنان خواهان محتوی با کیفیت هستند و فروشگاه اپل نیز جایی است که برای چنین کاربران پولداری اپلیکیشن‌هایی برای ارائه کردن دارد.
 
براساس گزارش تلگراف،‌ اپل استور یا فروشگاه اپلیکیشن‌های اپل بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن در جهان به شمار می‌رود و بیش از 900 هزار اپلیکیشن در این فروشگاه موجود است که می‌توان به صورت رایگان یا با پرداخت مبلغی اندک به آنها دسترسی پیدا کرد. باوجود اینکه 90 درصد از اپلیکیشن‌های iOS امروزه رایگان هستند، تعداد معدودی اپلیکیشن وجود دارند که فراتر از حد تصور گران‌قیمت هستند.
 
بالاترین قیمتی که هر تولید‌کننده اپلیکیشنی می‌تواند برای یک اپلیکیشن در فروشگاه اپل متصور شود،‌999.99 دلار برابر 638 پوند است. زمانی که فروشگاه اپل بازگشایی شد، تعدادی اپلیکیشن گران‌قیمت برای افراد پولدار در آن ارائه شد،‌مانند اپلیکیشن "من پولدارم" که هیچ کاربردی به جز اعلام تمول مالی کاربرش نداشت.
 
اما امروزه اپلیکیشن‌های 999.99 دلاری اهداف قابل قبول‌تری دارند. درحال حاضر تنها چهار شرکت تولید‌کننده این اپلیکیشن‌ها هستند که یکی از آنها،‌شرکت VIP Black  است. این شرکت پیش از خریداری اپلیکیشن کاربران را وادار می‌کند تا ثابت کنند درآمد آنها بیش از یک میلیوت پوند است. این اپلیکیشن امکانات ویژه‌ای از قبیل هدیه‌های غافلگیر‌کننده، بسته‌های خوشامد‌گویی و اولویت در دسترسی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
 
اپلیکیشن دیگر BarMax CA نام دارد که به دانشجویان حقوق در قبولی در امتحان کمک می‌کند. همچنین اپلیکیشن Argo ویژه کشاورزان است تا بتوانند از طریق آن محصولات خود را ردیابی کنند. اپلیکیشن MobiGage NDI نیز به تولید‌کنندگان امکان می‌دهد قطعات تولید شده و سرهم‌بندی شده را مورد بررسی قرار دهند.

​​