تلفن همراه

Galaxy S5 سامسونگ با دوربین 16 مگاپیکسلی عرضه می‌شود

اگرچه تنها چند ماه از زمان ورود گوشی هوشمند Galaxy S4 سامسونگ به بازار می‌گذرد، اما این شرکت کره‌ای از هم‌اکنون فعالیت خود را برای تولید مدل بعدی آن یعنی Galaxy S5 آغاز کرده است.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناروی اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این محصول که به احتمال قوی با نام S5 به دست کاربران می‌رسد هم‌اکنون مراحل تکمیل و توسعه خود را پشت‌سر می‌گذارد و منابع خبری کره‌ای در مورد آن توضیح داده‌اند که سامسونگ قصد دارد این گوشی هوشمند را به صورت کاملا منحصر به‌فرد نسبت به محصولات کنونی به دست کاربران جهانی برساند.
 
کارشناسان می‌گویند که این گوشی هوشمند در سال 2014 میلادی وارد بازار می‌شود و از آن‌جایی که سامسونگ در سری گوشی‌های هوشمند خود تاکید فراوان بر دوربین دیجیتالی دارد و مدل‌های جدید را با دوربین‌های پیشرفته‌تر عرضه می‌کند، Galaxy S5 نیز از این فرآیند مجزا نیست.
 
منابع آگاه گزارش داده‌اند که این گوشی هوشمند همراه با دوربین دیجیتالی 16 مگاپیکسلی وارد بازار جهانی می‌شود که البته علاوه بر این، سامسونگ برای آن سیستم اوپتیکال تثبیت تصاویر را نیز در نظر گرفته است.
 
هنوز جزییات بیشتری در مورد این محصول منتشر نشده است، اما منابع آگاه خبر مربوط به فرآیند تکمیل و توسعه این گوشی هوشمند را تایید کرده‌اند.

​​