تلفن همراه

مدیرعامل همراه اول از رونق بازار سیم‌کارت دائمی همراه اول به دنبال اجرای یکسان‌سازی مکالمات خبرداد

sadoghi.jpg

مدیرعامل همراه اول از رونق بازار سیم‌کارت دائمی همراه اول به دنبال اجرای یکسان‌سازی مکالمات خبرداد.
 
وحید صدوقی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس در خصوص تاثیر یکسان‌سازی مکالمات همراه اول بر قیمت سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور، اظهار داشت: طبق گزارش‌های رسیده از بازار، پس از اجرای طرح یکسان‌سازی (فلت) همراه اول استقبال بازار از این سیم‌کارت‌های دائمی‌‌ افزایش یافته است.
 
مدیر عامل همراه اول گفت: افزایش تقاضای بازار برای سیمکارت‌های دائمی، سبب بالا رفتن ارزش سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول در دست مردم شده است.
 
وی افزود: پیش از این همراه اول 16.5 میلیون مشترک دائمی داشت که در 5 ماهه اول سال 92 نیز 135 هزار سیم‌کارت دائمی جدید واگذار کرده است.
 
صدوقی تاکید کرد: هم‌اکنون بخش عمده خرید و فروش سیم‌کارت دائمی در بازار آزاد انجام می‌شود و بخش کمی از طریق همراه اول فروخته می‌شود.
 
مدیر عامل همراه اول خاطر نشان کرد: تا دو سال پیش فروش سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول، روند کاهشی به خود گرفته بود و بعضا تخلیه خط داشتیم؛ اما از 2 سال پیش تاکنون روند کاهشی به روند افزایشی تبدیل شده است. به گونه‌ای که هر سال 1 تا 2 درصد تعداد سیم‌کارت‌های دائمی افزایش می‌یابد.
 
به گزارش فارس، همراه اول با اجرای طرح یکسان‌سازی مکالمه، جابه‌جایی و بین‌شهری را از مکالمات خود حذف کرده است. پیش از این تعرفه هر دقیقه 599 ریال به این اپراتور ابلاغ شده بود ،اما قرار است وزارت ارتباطات تعرفه‌ نهایی را به زودی به این اپراتور ابلاغ کند.

​​