تلفن همراه

بانک پاسارگاد نرم افزار موبایلی پرداخت قبوض عرضه کرد

بانک پاسارگاد به‌منظور رفاه حال مشتریان، نرم‌افزار موبایلی پرداخت قبوض "قبض ‏پاد"  را ارایه کرد.
 
به‌گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی با اعلام این خبر گفت: نرم‌افزار موبایلی پرداخت قبوض "قبض ‏پاد" محصولی جدید از بانک پاسارگاد است که امکان پرداخت آسان تمامی قبوض را ممکن می‏ سازد.  
 
وی ادامه داد: برای بهره‌مندی از این نرم‌افزار و پرداخت قبوض، نیازی به اتصال به اینترنت نبوده و پرداخت از درگاه موبایلی بانک پاسارگاد و بر بستر کد دستوری انجام می‏ پذیرد. علاوه بر این در صورت داشتن قبض کاغذی دارای بارکد می‏توان با استفاده از بارکدخوان موجود در نرم‌افزار به سادگی اطلاعات شناسه‏ قبض و شناسه‏ پرداخت را دریافت کرد.
 
رفیعی افزود: از دیگر امکانات قبض‏ پاد فراخوانی قبوض همراه اول از پیامک‏های ذخیره شده در تلفن همراه کاربر و بارگذاری شناسه قبض و شناسه پرداخت به‌طور اتوماتیک است.
 
مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است که این نرم‌افزار بر روی تلفن‏های همراهی که از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‏ کنند قابل نصب بوده و پرداخت از طریق تمامی کارت‏های عضو شتاب امکان‏پذیر است.مشتریان گرامی می‌توانند جهت نصب نرم‌افزار به لینک " www.nopaad.ir/software/ghabzpaad.apk " مراجعه نمایند.

​​