رگولاتوری

September 26, 2013
1:12 پنجشنبه، 4ام مهرماه 1392
کد خبر: 57686

فعالیتهای مرکز تحقیقات مخابرات از سر گرفته می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه فعالیت های مرکز تحقیقات مخابرات مانند گذشته دنبال خواهد شد گفت: تلاش خواهیم کرد شرایط را به نحوی سامان دهیم که کارهای پژوهشی در حوزه ICT با جدیت بیشتری در این پژوهشگاه دنبال شود.
 
 
محمود واعظی با بیان اینکه اعتقاد راسخ دارم که مرکز تحقیقات مخابرات (پژوهشگاه ارتباطات و فناروی اطلاعات) باید یک شخصیت مستقل داشته باشد و برای مساعد کردن شرایط آن تمام تلاش خود را خواهم کرد، گفت: از نظر بودجه، پژوهشگاه را حمایت خواهیم کرد تا با جدیت بتواند به فعالیت های خود ادامه دهد؛ همچنین وضعیت پرسنل و مشکلات موجود برطرف خواهد شد تا انگیزه لازم به کارکنان مرکز تحقیقات برگردد.
 
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی و سرپرست دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی گفت: اهمیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به اندازه ای است که در بحث بومی سازی و حمایت از تولیدات و تجهیزات داخلی بدون توچه به اهمیت پژوهش و تحقیق، توسعه در سازمان، شعاری بیش نخواهد بود.
 
واعظی با بیان اینکه معاونان و مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عملکرد مثبت این پژوهشگاه و تأثیر آن در پیشبرد پروژه های ICT امیدوارند افزود: از جایگاه برند مرکز تحقیقات مخابرات و از امتیازات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات هر کدام به نحوی بهره خواهیم برد و امیدواریم با استفاده از فرصت ها و با ارزش گذاشتن به تخصصهای این مجموعه، نسبت به ارتقاء جایگاه نظام از طریق حصول برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت اقدام کنیم.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.