تلفن همراه

مدیرعامل رایتل: دوره حفاظت رایتل یک حق قانونی است به قوت خود باقی است

مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه کشور گفت: دوره حفاظت از بازار رایتل به قوت خود باقی است و این یک حق قانونی برای رایتل است.
 
به گزارش عصرارتباط، سیدمجید صدری افزود: درحال حاضر 127 شهر کشور تحت پوشش شبکه رایتل قرار دارند. روند توسعه شبکه نسل سوم تلفن همراه کشور علیرغم چالش‌های پیش رو به ویژه در شرایط تحریم برای تامین تجهیزات ادامه دارد.
او گفت: تحریم‌های اعمال شده علیه ایران موجب شده تا روند توسعه شبکه به سختی انجام شود اما در تلاشیم تا سطح پوشش شبکه را به میزان قابل قبولی برسانیم.
صدری درخصوص اعتراض دیگر اپراتورهای تلفن همراه کشور به تمدید دوره انحصار بهره‌برداری از نسل سوم تلفن همراه در کشور گفت: «این موضوعی است که به صورت قانونی برای رایتل تعیین شده است و اپراتور سوم طبق قانون هنوز برای توسعه شبکه خود در شرایط حفاظت فرصت دارد و ما از دوره انحصار خود به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد.»
صدری پیش از این نیز در گفت و گویی اعلام کرده بود که مردم منتظر تحول در توسعه رایتل باشند.
وی گفته بود: با توجه به تکنولوژی که رایتل در اختیار دارد، مردم انتظارات فراوانی از این اپراتور دارند و من در دوره جدیدی که در این حوزه در خدمت مردم هستم به این انتظارات را براورده خواهم کرد و مردم از هم اکنون منتظر تحول در توسعه رایتل باشند.
 

​​