تلفن همراه

مخابرات اعلام کرد ۷۵ میلیارد از ۴۵۰میلیارد بدهی به زیرساخت را دیروز پرداخت کرده است

سخنگوی مخابرات ایران گفت: برای پرداخت بدهی‌هایی که مخابرات به شرکت ارتباطات زیرساخت داشت دیروز چک ۷۵ میلیارد تومانی به این شرکت پرداخت شد اما هنوز بر سر بدهی مطرح شده از سمت زیرساخت، اختلاف نظر داریم.
 
 
داوود سخنگوی مخابرات در گفت‌وگو با تسنیم، درباره موضوع اخیری که از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت مبنی بر طلب 450 میلیارد تومانی مخابرات به این شرکت مطرح شده است، اظهار کرد: قطعا اگر مخابرات به این شرکت بدهی داشته باشد، موظف به پرداخت آن است همانطور که امروز چک 75 میلیارد تومانی را به آن‌ها پرداخت کردیم.
 
وی درباره رقم مطرح شده در ارتباط با بدهی‌ها نیز گفت: این رقم مطرح شده، رقم ادعایی زیرساخت است در حالیکه خود ما هم ذهنیت روشنی نسبت به این رقم مطرح شده نداریم زیرا اگر این رقم را قبول داشتیم که پیش از این پرداخت می‌کردیم.
 
او با بیان اینکه در این طلب اختلاف نظر وجود دارد، ابراز کرد: واقعاً ما در حال حاضر نمی‌دانیم رقمی که از سوی زیرساخت مطرح شده در ارتباط با چه موضوعی است و حتی بر سر خود رقم هم اختلاف‌نظر داریم.
 
مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که از اظهارات مسئولین زیرساخت این طور بر می‌آید که در صورت عدم تسویه حساب، جریان انتقال پهنای باند به مخابرات قطع شود و کاربران اینترنت مخابرات از این سرویس محروم شوند، آیا این موضوع امکان دارد، گفت: قطعاً موضوع به این مرحله نخواهد رسید و مشکلات فیمابین دو شرکت حل و فصل می‌شود؛ ضمن اینکه مجددا می‌گویم اگر بدهی به زیرساخت داشته باشیم، موظف به پرداخت آن هستیم.

​​