تلفن همراه

افزایش تعرفه پیامک انبوه فعلاً منتفی شد

در حالی که گفته می‌شد همراه اول درصدد است از اول آذر تعرفه پیامک انبوه را از ۹۰ ریال به ۱۳۸ ریال تغییر دهد اما اکنون اعلام کرده هنوز تصمیمی برای تغییر تعرفه نگرفته است.
 
 
به گزارش فارس، چندی است زمزمه‌هایی در خصوص افزایش تعرفه پیامک‌های انبوه همراه اول شنیده می‌شود که نگرانی برخی مشتریان سرویس‌های پیامک انبوه از جمله بنگاه‌های خبری را در پی داشته است.
 
در این زمینه شنیده شد که بر اساس تصمیم همراه اول تعرفه هر پیامک انبوه (بدون تخفیف) از 9 تومان به 138 ریال افزایش خواهد یافت.
 
با این حال اپراتور یادشده بعد از انتشار این اخبار در اطلاعیه‌ای از تداوم عرضه پیامک انبوه با تعرفه‌های فعلی، به پیمانکاران سرویس دهنده خدمات پیامک انبوه خبر داده و  گفته: «همراه اول تعرفه فروش پیامک به شش پیمانکار سرویس دهنده خدمات پیامک انبوه (معروف به CP) را تغییر نداده و طرفین کماکان با همان تعرفه‌های سابق، در حال  ادامه همکاری هستند.
 
همراه اول هنوز تصمیمی برای تغییر تعرفه پیامک‌های انبوه خود نگرفته و در حال تعامل و مذاکره داخلی با شش پیمانکار خود بوده و همزمان در حال مشورت و مذاکره با نهادهای مرتبط است.
 
در صورتی که همراه اول به تصمیم جدیدی در مورد تغییر تعرفه برسد، یقیناً قبل از ابلاغ به پیمانکاران، بطور رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.»
 
به این ترتیب افزایش تعرفه پیامک انبوه برای مشتریان سرویس‌های پیامک انبوه که قرار بود از ابتدای آذرماه از 9 تومان به 138 ریال تغییر کند، فعلا منتفی شده است.
 
افزایش تعرفه‌ای که در صورت اعمال بین همراه اول و شش پیمانکار سرویس دهنده خدمات پیامک انبوه، رخ خواهد داد و در نتیجه آن قیمت پیامک انبوه برای مشتریان سرویس‌های پیامک انبوه، افزایش خواهد یافت.
 
باید دید آیا این تصمیم حداقل تا مدتی قطعی خواهد بود یا ماه آینده یا دو ماه آینده بار دیگر، موضوع افزایش تعرفه مطرح می‌شود؟

​​