گوشی

Google Maps تصاویر ترمینال‌های بین‌المللی را هم نمایش می‌دهد

سرویس Google Street برای پیدا کردن نقشه مختلف خیابان‌ها و رساندن کاربران به مقصد شهرت جهانی دارد و روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی با اندازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سرویس امکان سفر مجازی به ونیز و جزایر گالاپاگوس را فراهم می‌کند. اما با قابلیت جدیدی که شرکت گوگل به آن افزوده است،‌ از این پس می‌توانید یک پیش‌نمایش از فرودگاه‌های بین‌المللی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، سرویس Google Maps از روز جاری قابلیتی را شامل می‌شود که بر اساس آن اطلاعات و پیش‌نمایش مربوط به ترمینال‌های بین‌المللی از جمله 16 فرودگاه، بیش از 50 پایانه قطار و همچنین ایستگاه‌های مترو را در اختیار داشته باشید.
 
این قابلیت جدید به گونه‌ای طراحی شده است که جزییات مربوط به ایستگاه‌های تاکسی در کشور هنگ‌کنگ و همچنین داخل هواپیمای A380 در فرودگاه بین‌المللی دبی را نیز برای شما به نمایش می‌گذارد.
سرویس Google Maps این روزها محبوبیت فراوانی برای مسافرت‌های هوایی دارد برای سفرهایی با مسافت‌های کوتاه یا بلند بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین افزودن تصاویر برای کمک به کاربران در جریان آشنایی بیشتر با ترمینال‌های بین‌المللی می‌تواند کاربرد فراوانی داشته باشد و مورد استقبال عموم کاربران قرار گیرد.
 
این نقشه تعاملی نشان می‌دهد که مقصد مورد نظر در کجا واقع شده است. با قابلیت جدید افزوده شده به Street View از این پس کاربران می‌توانند تمام جزییات و موقعیت مربوط به فرودگاه‌ها و ترمینال‌های بین‌المللی را پیش از رسیدن به مقصد در اختیار داشته باشند.
 

​​