تلفن همراه

هواوی با یک دکمه سرعت کاربران موبایلی را ۷۰برابر می‌کند

شرکت هواوی اعلام کرد که راهکار جدید و نوآورانه آن موسوم به Turbo Button برای افزایش سرعت شبکه‌های مخابراتی LTE به گونه‌ای تعریف شده است که تنها با فشردن یک دکمه روی یک ابزار موبایلی امکان‌پذیر است و هیچ دشواری ندارد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، هواوی در بیانیه خود توضیح داد که Turbo Button به مشترکان موبایلی امکان می‌دهد تا در طول یک دوره زمانی سرعت انتقال اطلاعات خود را از یک مگابایت در ثانیه به 70 مگابایت در ثانیه افزایش دهند که این کار تنها با بارگذاری یک ابزار موبایلی ساده و فشردن یک کلید روی آن صورت می‌پذیرد.
 
لازم به ذکر است،‌ اوپراتور موبایلی XL Axiata اندونزی در "کنفرانس همکاری‌های اقتصادی آسیا – پسیفیک 2013"(APEC) پیش‌نمایش این فناوری کاربردی را در معرض دید عموم قرار داد. این کنفرانس که در کشور اندونزی برگزار شده بود، از راهکار Networker هواوی برای شبکه مخابراتی LTE بهره برد.
 
راهکار Networker به عنوان یک پلتفورم باز و قابل برنامه‌ریزی تعریف برای اپراتورهای موبایلی طراحی شده است که قابلیت‌ها و کاربردهای قابل تغییر شبکه‌ای را در اختیار آن‌ها می‌گذارد. 
 
شرکت هواوی هنوز به درستی توضیح نداده است که چه فرآیندی باعث می‌شود تا سرعت مشترکان موبایلی 70 برابر افزایش یابد.
 

​​