تلفن همراه

پنج ستاره برای ال‌جی G2

ال‌جی G2 به تازگی توانست همۀ ۵ ستارۀ ارزش‌یابی مجلۀ صدا و تصویر ? What Hi-Fi (وات های-فای) را از آن خود کند.
 
5star G2
 
این مجله انگلیسی در شمارۀ ماه دسامبر خود گوشی هوشمند ال‌جی G2 را زیر ذره‌بین و موشکافی خود قرار داد و کیفیت تصویر، طراحی، سرعت و عمر باتری این ابرگوشی هوشمند ال‌جی را در موقعیت‌های مختلف با رقیب کره‌ای خود، سامسونگ Galaxy S4 در کفۀ ترازو گذاشت.
 
این ماهنامه مقالات علمی و تخصصی خوبی در زمینۀ های-فای، سینمای خانگی، تلویزیون، بازی‌های ویدئویی، صدا، کامپیوتر و گجت‌ها دارد.
 
مجلۀ ?What Hi-Fi ادعا می‌کند که بزرگترین راهنمای خرید مستقل برای خرید سینمای خانگی است. این مجله که ۹ نسخۀ بین‌المللی دارد، بیش از یک میلیون خواننده را به خود جذب کرده است. تیم کارشناسان ثابت ?What Hi-Fi مشهور هستند؛ مخصوصاً در اروپا. این کارشناسان به دلیل بررسی‌های ماهرانه‌ای که در زمینۀ لوازم الکترونیک مصرفی دارند طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.
 
به گفتۀ ?What Hi-Fi، تنها یک گوشی خاص می‌تواند سامسونگ و اچ‌تی‌سی را از مرکز توجه خارج کند و آن گوشی چیزی نیست جز ال‌جی G2.
 
ال‌جی G2 با طراحی شیک و قدرت فوق‌العادۀ خود ما را به تفکر وامی‌دارد. این گوشی پرچمدار ال‌جی امکانات خوبی دارد. ال‌جی G2 تنها گوشی هوشمندی است که از صدای ۲۴ بیت و ۱۹۲ کیلوهرتز پشتیانی می‌کند. بنابراین، در زمینۀ صدا عملکرد تحسین‌برانگیزی دارد. علاوه بر طراحی شیک و مبتکرانه و امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی از فرمت‌هایی با کیفیت بالا، سرعت بسیار بالا، عمر باتری طولانی و شبکۀ ۴G پرسرعت همان چیزهایی است که ال‌جی G2 را به یک گوشی خیال‌انگیز تبدیل می‌کند.

​​