تلفن همراه

رایتل با بیستاک قرارداد بست

روبط عمومی رایتل از انعقاد قراردادی فی مابین اپراتور سوم و شرکت بیستاک خبر داد.

روابط عمومی رایتل طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مدیرکل روابط عمومی رایتل گفت: از این پس مشترکان رایتل می توانند با سیم کارتهای خود و با تعرفه های بسیار مناسب با چهار کشور همسایه ارتباط برقرار کنند.
 
طاهردوست در این ارتباط افزود: تا پیش از انعقاد این قرارداد مشترکان رایتل برای برقراری مکالمه بین الملل از دو صفر استفاده میکردند که تعرفه های مصوب خود را دارا میباشد، اما از این پس مشترکان میتوانند برای برقراری تماس با کشورهای افغانستان، پاکستان، امارات و عراق با استفاده از شماره گیری 020 به جای 00 از تخفیف ویژه برخوردار شوند.
 
وی ادامه داد: تعرفه مکالمه از ایران به ازای هر دقیقه، با کشورهای پاکستان 4100 ریال ، افغانستان 6500 ریال، امارات 6990 ریال و عراق 9990 ریال میباشد.
 
در پایان این اطلاعیه آمده است: رایتل تنها اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران  در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
 

​​