تلفن همراه

عرضه برنامه "همراه آب" تا پایان سال

مسوول انفورماتیک شرکت آب و فاضلاب در رابطه با سیستم‌های آب و فاضلاب درون کشور گفت: درحال حاضر ما یک پروژه به اسم "همراه آب" طراحی کردیم. این پروژه تحقیقاتی که از طریق تلفن همراه مشترکان به آن‌ها خدماتی را ارائه می‌دهد تا پایان سال به دست عموم مردم خواهد رسید.
 
حمید مظفریان در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با خدماتی که این سازمان به مردم عرضه می‌کند اظهار کرد: چیزی حدود 24 میلیون مشترک در سطح کشور داریم که به آن‌ها خدمات الکترونیکی عرضه می‌کنیم. این مشترکین در شهرها و روستاها پراکنده هستند و سعی شده که آن‌ها را به دسته‌های خاصی تقسیم بندی کنیم.
 
وی در رابطه با امکاناتی که به مشتریان عرضه می‌شود افزود: یکی از امکاناتی که به مردم عرضه می‌کنیم ارائه خدمات از طریق پورتال‌های اینترنتی است. این موضوع تنها به پرداخت قبوض از طریق اینترنت خلاصه نمی‌شود. درحال حاضر چیزی در حدود 20 خدمت را از طریق اینترنت به مردم عرضه می‌کنیم. برای مثال در این زمینه می‌توان به فروش انشعاب‌ها اشاره کرد.
 
مظفریان در پایان به سامانه‌ی تلفنی این سازمان اشاره و اظهار کرد: درکنار این موضوع سامانه‌ای به نام 1522 طراحی کردیم که مشترکین بوسیله آن می‌توانند از وضعیت آب محل مورد خود مطلع شوند.

​​