تلفن همراه

افتخاری مدیرعامل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد شد

طی مراسمی با حضور قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ، عبدالحسین افتخاری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات توکلی تقدیر شد.
 
در این مراسم که جمعی از کارکنان ، مدیران و مسؤولان شرکت مخابرات استان و مدیران دیگر سازمان ها حضور داشتند ، ابراهیمی با زنده و پویا خواندن این استان در همه حوزه ها، افزود: نباید اجازه دهیم استان به سمت زیان دهی برود که براساس قانون تجارت مجبور به اجرای قانون شرکت ها شویم. هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران آماده کمک به این استان و سایر استان هایی که محروم نامیده می شوند هست ، البته انتظار ما بیش از این بوده و خواهد بود.
 
ابراهیمی گفت : استان کهگیلویه و بویراحمد در تمامی جنبه ها توانمند است، اما نیازمند عزم جدی در ارائه خدمات جدید و توسعه تلفن ثابت است.
 
قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران افزود : تلفن ثابت هنوز زیرساخت اصلی ارتباطات کشور است و امروز همه اپراتورهای همراه در جهان به دنبال خرید سهام تلفن ثابت برای ارائه خدمات همگرا و مناسب هستند.
 
68 روستا محروم استان امسال صاحب ارتباطات تلفنی می شوند
 
توکلی مدیر عامل سابق استان، در گزارشی از اقدامات انجام شده طی دوران مدیریت 3 ساله خود گفت. در استان 550 هزار شماره تلفن همراه و 121 هزار شماره تلفن ثابت دایـــــر شده است و توسعه شبکه اینترنت و ارتباط رسانی به 68 روستا از عمده برنامه های سال جاری ماست.
 
در ادامـــــه مراسم ، افتخاری، مدیر عامل جدید شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد، با اعلام برنامه های خود گفت : این استان باید به سوددهی مناسب برسد ؛ ما می توانیم با کمال گرایی به توسعه دست یابیم ، به شرط آنکه دست به دست هم دهیم و برای اعتلای استان تلاش کنیم .

​​