تلفن همراه

بهترین گوشی‌های سال 2013 انتخاب شدند

اگر گوشی هوشمند شما قدیمی شده است و به دنبال خرید گوشی جدید هستید، بهتر است در آخرین روزهای سال 2013 میلادی دنبال بهترین گوشی‌هایی باشید که در این سال وارد بازار شدند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، کارشناسان مرکز Web Pro News در آخرین گزارش خود اعلام کردند که با انجام بررسی‌های لازم، دو محصول پیشرفته که می‌توان آن‌ها را بهترین گوشی‌های هوشمند سال 2013 میلادی نامید را برگزیده‌اند.
این طور که در این گزارش آمده، اپل باز هم در این رقابت برنده شده است و علاوه بر جلب رضایت کاربران آمریکایی توانسته است نظر دیگر کاربران در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد. در لیست یاد شده iPhone 5S به عنوان برترین گوشی هوشمند عرضه شده در سال 2013 میلادی معرفی شده است. 
این محصول هم‌اکنون عنوان پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در آمریکا را هم از آن خود کرده است. البته تا کاربران بخواهند به امکانات این گوشی عادت کنند شرکت اپل مدل بعدی آن یعنی iPhone 6 را عرضه خواهد کرد. این همان اتفاقی است که هر سال رخ می‌دهد و کاربران را برای خرید گوشی‌های جدیدتر ترغیب می‌کند.
همچنین اعلام شده است HTC One دیگر گوشی هوشمند برتری محسوب می‌شود که در سال جاری میلادی به دست کاربران جهانی رسید. باید توجه داشت که این انتخاب به واسطه تعداد گوشی‌های فروخته شده صورت نگرفته است، بلکه کاربران معتقدند HTC One یکی از بهترین گوشی‌های هوشمندی محسوب می‌شوند که کاربران تاکنون در دستان خود گرفته‌اند.
در مورد این محصول باید گفت که سیستم سخت‌افزاری آن بی‌نظیر است و شرکت HTC برای بخش نرم‌افزاری آن هیچ چیز کم نگذاشته و آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید را همراه با رابط کاربری پیشرفته به دست کاربران رسانده است. 
این گوشی هوشمند با قرارداد مخابراتی با هزینه کمتر از 50 دلار فروخته می‌شود و قرار است که اوایل سال 2014 میلادی مدل جدید آن وارد بازار شود. 
 

8 دیدگاه


​​