فناوری اطلاعات

مراحل جدید بازی ATG را خودتان طراحی‌کنید

برای دنیای Grand Theft Auto۵ و مجموعه GTA Online طی هفته جاری یک نسخه به‌روزرسان عرضه می‌شود که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در این بازی مسیرهای موردعلاقه خود را طراحی کنند.  
 
ویرایش جدید این بازی که امکان ساخت راه‌های مورد نظر کاربر را برای آن فراهم می‌کند،‌ در نسخه‌های Deathmatch  و Race Creator برای بازی GTA Online ارایه می‌شود و هر دو نسخه یاد شده در حالت بتا متناسب با انواع کنسول‌های بازی به دست کاربران می‌رسند. 
 
هر دوحالت جدید این بازی با قابلیت طراحی محیط پیرامون طبق خواسته کاربر به‌گونه‌ای ساخته شده‌اند که از طریق سیستم Rockstar Games Social Clubمی‌توانند با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته شوند. 
داخل نسخه بتای Deathmatch  و Race Creator شما تعداد زیادی از ابزارها را در اختیار دارید که به کمک آنها می‌توانید بخش‌های مختلف بازی را کاملا شبیه به نسخه اصلی برای خود طراحی کنید.  
 
بر این اساس می‌توان گفت که با این ابزارها به راحتی می‌توانید مراحل جدید بازی را طبق خواسته و علاقه خود تولید کنید.  همچنین این امکان فراهم شده است تا شغل‌ها و ماموریت‌های جدید در این بازی تعریف شوند و کاربر مراحل مختلف آن را با هیجان دنبال کند.  شما و دیگر کاربران می‌توانید آخرین مراحلی که طراحی کرده‌اید را در شبکه‌اجتماعی Rockstar Games Social Club به اشتراک بگذارید. این مراحل می‌توانند روی دستگاه شما بارگذاری شوند و مورد استفاده قرار گیرند.

​​