تلفن همراه

ابزار تصویری Foursquare برای اندروید عرضه شد

شرکت Foursquare ابزار اندرویدی جدیدی روانه بازار کرده است که شامل بخش‌های حرکتی جدید می‌شود و نسبت به آخرین نسخه از آن که برای سیستم‌عامل iOS عرضه شده بود ارتقا یافته است.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این ابزار افکت‌های مختلفی را شامل می‌شود که می‌تواند توجه هر کاربری را به خود جلب کند. از محبوب‌ترین افکت‌های این ابزار که برای تصاویر ویدیویی مورد استفاده قرار می‌گیرد Ken Burns نام دارد که تصاویر مربوط به موقعیت جغرافیایی را متحرک می‌کند و ضمن سازگاری آن با سوژه متحرک، امکان بزرگنمایی تصویر را هم فراهم می‌آورد.
 
با این ابزار شما در هر بخش می‌توانید 5 عکس را انتخاب کنید و آن‌ها را متحرک‌سازی نمایید. البته باید توجه داشته باشید که عکس فوقانی تا زمانی که وارد گالری اصلی می‌شود از حرکت باز نمی‌ایستد.
از دیگر قابلیت‌هایی که این ابزار جدید شامل می‌شود می‌توان به به‌روزرسانی بخش قابلیت‌ها اشاره کرد که با در اختیار گرفتن بخش نمادها کامل شده است. این ابزار همچنین صفحه مربوط به مشخصه‌های اصلی را نیز شامل می‌شود که می‌تواند انواع اطلاعات را در اختیار بگیرد.
 
شرکت Foursquare در یک مطلب وبلاگی همچنین توضیح داد ابزار جدید امکان پردازش تصاویر با سرعت بالاتر را هم فراهم می‌کند که نسبت به نسخه قبلی ارتقا فراوان یافته است. به طور کلی باید توجه داشت که این نسخه پیشرفت‌ها و توسعه‌های فراوان یافته است و هم‌اکنون در فروشگاه اینترنتی Google Play برای بارگذاری ارایه شده است. 

​​