تلفن همراه

همراه اول: هفته‌ای ۲۰۰میلیون تومان جایزه میدهیم

همراه اول زمستان امسال با طرح هفته‌های ۲۰۰ میلیونی هر هفته دو جایزه یکصد میلیون تومامی جایزه می‌دهد.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مشترکان دائمی برای شرکت در قرعه‌کشی هفته‌های ۲۰۰ میلیون تومانی همراه اول با فعال‌سازی سیم‌کارت ۱۰۰ امتیاز و با هر یک هزار تومان کارکرد یک امتیاز دریافت می‌کنند.
مشترکان اعتباری نیز با فعال‌سازی سیم‌کارت ۱۰ امتیاز و با خرید هر شارژ یک هزار تومانی یک امتیاز  کسب می‌کنند.
 
قرعه‌کشی به صورت هفتگی برگزار می‌شود و محاسبه امتیازات شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی از ساعت صفر روز شنبه هر هفته تا ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه روز جمعه آن هفته خواهد بود و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی‌یابد.
به هر امتیاز یک کد منحصر به فرد تخصیص داده می‌شود که این کدها طی پیامکی به اطلاع هر مشترک خواهد رسید.
 
مبنای شرکت در قرعه‌کشی شماره تلفن و نه فرد است و با چندین شماره تلفن می‌توان در قرعه‌کشی شرکت کرده و با هر شماره تلفن به میزان امتیاز کسب شده مشترکان شانس برنده شدن دارند.
 
برای شرکت در این قرعه‌کشی نیاز به هیچ‌گونه ثبت‌نام یا فعالیت خاصی نیست و مشترکان به صورت خودکار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.

5 دیدگاه

 • محمد ناقلی
 • ارشین
 • shaghayegh

  shaghayegh

  منظور از فعال سازی سیم کارت چیه ؟ خرید شارژ باید اینترنتی باشه؟ پاسخ
 • جعفر

  جعفر

  با سلام به نظر بنده 20 جایزه 10 میلیونی خیلی بهتر از 2 جایزه 100 میلیونیه حداقل خوبیش اینه که با این کا رهرهفته دل 20 خانواده ایرانی رو شاد میکنید . پاسخ
 • محمد نارویی

  محمد نارویی

  بآ سلام.اینجانب کارگر هستم و هر هفته شارز همراه اول میخرم که امتیازم از 12 بالاتر میشور حتی دریغ از یگ جایزه همراه اول هم فکر نورچشمی های خود محابرات را میدهند.نه ما کارگران بد بخت که از حلقوم زن و بجه خودمون میزنیم شارز میخریم که برنده شویم. به این مدت امتسازم 70 هست. این هفته هر چی شارز میخرم از 10 بالاتز نمیرود.سپاس پاسخ

​​