تلفن همراه

رایتل: در 140شهر آنتن می‌دهیم

هم اکنون سیم کارت های رایتل در تمامی استانها و در مجموع در 140 شهر قابل استفاده است.
 
مدیر کل روابط عمومی رایتل با اعلام این خبر گفت: روند توسعه شهرهای تحت پوشش شبکه رایتل در سال جدید با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت و به زودی هموطنان عزیز بیشتری در شهرهای مختلف قادر به استفاده از خدمات ویژه نسل سوم تلفن همراه خواهند بود.
 
حمید طاهردوست گفت: در نخستین روزهای زمستان 92 تعداد شهرهای تحت پوشش رایتل به 140 شهر و پوشش جاده ای اپراتور سوم به 3 هزار و 100 کیلومتر رسیده است.
 
وی افزود: نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه و شهر جدید پردیس جدیدترین شهر هایی هستند که تحت پوشش اپراتور سوم تلفن همراه قرار گرفته اند.
 
وی در پایان با اشاره به روند رو به رشد توسعه شهرهای تحت پوشش رایتل گفت: این مهم با سرعت خوبی در حال انجام است و به زودی شهرهای دیگری به این لیست اضافه شده و اطلاع رسانی می شود.
 
گفتنی است رایتل در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) رافراهم می‌كند که ازجمله این خدمات می‌توان به سرویس‌های چندرسانه‌ای، اینترنت پرسرعت، کنفرانس تلفنی و تلویزیون همراه اشاره كرد.

۱ دیدگاه

  • پوریا

    پوریا

    خدایش این افتخار کشوری بزرگ عزیز ما حدود 1200 شهر دارد و رایتل فقط 140 شهر که بعضی از این شهر را فقط سایت دارند و آنتی نصب نیست یا منطقه از یک شهر پوشش داده شده در کل یعنی 1060 شهر کوچک و بزرگ باقی مانده است. بقول خودشون 5 سال دیگه آنتن دهی کامل می شود پاسخ

​​