گوشی

مارشال: افراد موفق بدون موبایل به جلسات کاری می‌روند

بر اساس نتایج حاصل از بررسی صورت‌گرفته توسط «مرکز آموزش تجاری مارشال» وابسته به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی،‌ افراد موفق هرگز در جلسات کاری تلفن‌همراه خود را نمی‌آورند.
 
 
به گزارش فارس به نقل از فوربز، در این بررسی همچنین مشخص شده است که متخصصان قدیمی و افرادی که درآمد بالاتری دارند هرگز در قرارهای ملاقات و جلسات کاری برای چک کردن پیامک و پست الکترونیکی سراغ گوشی‌ خود نمی‌روند.
 
در این مطالعه 554 کارمند متخصص تمام‌وقت با میانگین درآمد سالانه 30 هزار دلار حضور داشتند که در شرکت‌های با حداقل تعداد 50 کارمند فعالیت می‌کردند.
 
از این افراد در مورد نحوه استفاده از گوشی‌های هوشمند در جلسات رسمی و غیررسمی سوال شد تا پیرامون پاسخگویی به تلفن، نوشتن پیام، خواندن ایمیل، جست‌وجوی اینترنتی، و دیگر فعالیت‌های موبایلی توضیح دهند.
 
در پایان بررسی مشخص شد 86 درصد این افراد معتقدند که پاسخ دادن به تلفن همراه در جلسات رسمی کار نادرستی است و 84 درصد آن‌ها هم بر این باورند که نوشتن ایمیل یا پیامک حین این جلسات یک اتفاق اشتباه محسوب می‌شود.
 
بر اساس نتایج این بررسی، 76 درصد کارمندان متخصص اعلام کردند که خواندن ایمیل یا پیامک در جلسات کاری رسمی اشتباه است.
 
علاوه بر این 66 درصد افراد مذکور اعلام کردند که نوشتن ایمیل یا پیامک در هر نوع جلسه‌ای کار اشتباهی محسوب می‌شود و 22 درصد هم اظهار داشتند که استفاده از تلفن همراه به هر نوعی در هر جلسه‌ای اشتباه است.

​​