تلفن همراه

۳۰ درصد گوشی‌های ویندوزی جهان Lumia 520 و 521 هستند

دو گوشی هوشمند Lumia 520 و 521 نوکیا به واسطه قیمت ارزان خود باعث شده‌اند عموم کاربران جهانی به سمت آن‌ها رو بیاورند؛ از این رو ۳۰ درصد گوشی‌های ویندوزی که به کاربران جهانی فروخته می‌شوند، این دو مدل هستند.
 
 
به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، گزارش جدید منتشر شده حاکی از آن است که بیش از 30 درصد گوشی‌های هوشمند فروخته شده مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون دو محصول Lumia 520 و 521 نوکیا بوده‌اند که قیمت ارزان این گوشی‌ها باعث افزایش محبوبیت آن‌ها در بازار جهانی شده است.
 
این دو گوشی هوشمند ساخت شرکت نوکیا به واسطه قیمت ارزانی که دارند باعث شده‌اند تا عموم کاربران جهانی به سمت آن‌ها روبیاورند و از این رو 30 درصد گوشی‌های ویندوزی که به کاربران جهانی فروخته می‌شوند، این دو مدل هستند.
 
لازم به ذکر است که در کشور آمریکا مدل 520 از گوشی پیشرفته Lumia 920 هم پرفروش‌تر بوده است. این محصول پیش‌تر عنوان دومین گوشی ویندوزی محبوب را برعهده داشت.
 
اگر اعداد و ارقام منتشر شده در مورد دو مدل Lumia 520 و 521 درست باشد، از هم‌اکنون می‌توان نتیجه گرفت که مدل Lumia 525 نیز تحول بزرگی را در بازار به وجود می‌آورد.
 
مدل Lumia 525 تقریبا امکانات مشابهی دارد و شامل رم یک گیگابایتی می‌شود. این مسئله به Lumia 525 امکان می‌دهد تمام برنامه‌های مخصوص ویندوز فون را اجرا کند و امکانات بیشتری در اختیار کاربران بگذارد.

​​