تلفن همراه

مدیر عامل مخابرات گلستان تغییر کرد

طی مراسمی با حضور آقای کارگزار مدیر عامل شرکت ارتباطات ثابت ، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت مخابرات استان ، سید مهدی حسینی به عنوان مدیر عامل شرکت مخابرات استان گلستان معرفی و از خدمات سید اسحاق حسینی قدردانی شد.
 
آقای کارگزار در این مراسم طی سخنانی با اشاره به باز تعریف اهداف ، چشم انداز و مأموریت شرکت مخابرات ایران بعد از خصوصی سازی گفت : برنامه تحول شرکت ، با 7 هدف استراتژیک و 40 پروژه استراتژیک در حال اجراست که تأسیس شرکت ارتباطات ثابت هم در چارچوب برنامه تحول است.
 
وی گفت : در شرکت ارتباطات ثابت ، برنامه 5 ساله آماده شده که از ابتدا سال 93 اجرا خواهد شد. در حوزه تجاری ، منابع انسانی ، شبکه ، IT و دیگر حوزه ها هم برنامه تدوین شده است که از سال آینده اجرایی می شود.
 
وی با تبیین جایگاه تلفن ثابت در کشور گفت : علی رغم ورود فناوریهای ارتباطی متحرک و با قابلیت فراوان ، تلفن ثابت می تواند با گسترش دیتا و سرویس های ارزش های افزوده جذاب باشد و مشتریان خود را حفظ کند.
 
مدیر عامل شرکت ارتباطات ثابت تحولات تجهیزات در بخش ارتباطات یادآور شد و گفت : همگرایی تجهیزات در بخش های تلفن ثابت رو به گسترش است و ما هم پروژه ای را طراحی کرده ایم که بتوانیم در آینده نزدیک از این امکانات استفاده کنیم.
 
وی به نیاز مشتریان به ارتباطات اشاره کرد و گفت : در حال حاضر مشترکان تلفن ثابت همراه از ارتباطات کمتر استفاده می کنند و به سرعت موجود رضایت داده اند ، امّا آینده اینگونه نیست ، مشترکی که می خواهد از رسانه تعاملی استفاده کند ، باید اینترنت با سرعت بالا داشته باشد و لذا بخش دسترسی ما هم تغییر خواهد کرد. معنی این پیام این است ، که باید در بخش شبکه و دسترسی تحول ایجاد کنیم.
 
حسینی مدیــر عامل سابق استان طی گزارشی از عملکرد سال های بعد از خصوصی شرکت مخابرات ایران گفت : با کوشش فراوان در این چند سال ، توانستیم عقب ماندگی را جبران کنیم. بویژه در بخش دیتا به این توفیق دست پیدا کردیم که استان بالاترین ضریب رشد را داشته باشد. و به نحوی که بارها از طرف مقامات کشوری و لشگری تقدیر شدیم.
 
هدف ما از ابتدا رضایت مـــــردم و سهامداران بوده از حالا به بعد هم باید با مدیر عامل جدید همکاری کنیم تا چشم انداز و مأموریت ها تحقق یابد. 
 
سید مهدی حسینی مدیر عامل جدید شرکت مخابرات استان گلستان نیز طی سخنانی از زحمات آقای حسینی طی مدّت مسؤولیت تشکر کرد و گفت ، ما کار را با سه هدف شروع می کنیم : هدف اوّل رضایت مندی مشتریان با ارائه کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم. هدف دوّم رضایت کارکنان و در نهایت رضایت صاحبان سهام است.
 
وی به کیفیت جغرافیایی استان اشاره کرد و افزود : استان گلستان به دلیل تعدد روستاها و پراکندگی آنها برای توسعه نیازمند سرمایه گذاری بیشتر است. مــــا همچنین نیازمند تغییر در برخی سوئیچ ها هستیم که به یاری خدا تلاش می کنیم استان را به اعتلا برسانیم.

​​