تلفن همراه

ابزار جدید موبایلی سامسونگ برای سازمان‌ها

منبع: همکاران سیستم
شرکت سامسونگ در نمایشگاه CES ۲۰۱۴ از آخرین ابزار سازمانی خود موسوم به Samsung Enterprise Services رونمایی کرد و در مقابل آن شرکت تولیدکننده گوشی‌های هوشمند بلک‌بری توضیح داد که قصد دارد در شهر واشنگتن «مرکز نوآوری» راه‌اندازی کند. 
 
به گزارش وب‌سایت eweek، سامسونگ که همچنان بر تولید ابزارهای سازمانی تاکید دارد، ابزار جدید خود را در قالب مجموعه‌ای از خدمات برای پشتیبانی از کاربران سازمانی از طریق دستگاه‌های موبایلی معرفی کرد. 
این ابزار به صورت سازگار با خدمات کنونی سامسونگ مخصوص کسب‌وکار‌ها عرضه شده است که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به پلتفورم امنیتی Knox سامسونگ اشاره کرد. 
 
شرکت سامسونگ با عرضه Enterprise Services همکاری‌های خود را با دو شرکت عرضه کننده خدمات سازمانی آغاز کرده است. یکی از این شرکت‌ها که Digital Management نام دارد، سری ابزارهای سازمانی موبایلی شامل ارزیابی نیازهای اولیه، تنظیمات دستگاه و امکان انتقال آن به سیستم‌های جدید و همچنین استقرار و توسعه خدمات مورد نیاز کاربر را عرضه می‌کند. 
 
سامسونگ در بخش دیگر همکاری‌های خود را با شرکت OtterBox آغاز کرده است تا به کمک آن بتواند مجموعه‌ای از ابزار‌ها و لوازم جانبی خود را برای مشتریان سازمانی تولید کند. 
 
 «تیم واگنر» (Tim Wagner) مدیر واحد ابزارهای سازمانی در مرکز تلفن‌های همراه سامسونگ اعلام کرد: «بسیاری از کاربران سازمانی این روز‌ها در بخش دستگاه‌های موبایلی سرمایه‌گذاری فراوان انجام می‌دهند و این سرمایه‌گذاری‌ها فقط مربوط به پرداخت هزینه برای خرید یک دستگاه موبایلی نمی‌شود. آن‌ها نیازمند استفاده از ابزارهای ایمن، راهکارهای کاربردی و خدمات مفید هستند که تمامی آن‌ها در پلتفورم Knox، Solutions Exchange و Enterprise Services سامسونگ ارایه می‌شود».

​​