تلفن همراه

اینترنت 300 مگابیت برثانیه برای تلفن های همراه در کره جنوبی

اس کی تله کام بزرگترین اپراتور کره جنوبی اعلام کرد تا پایان سال 2014 اینترنتی با سرعت 300 مگابیت در ثانیه را برای کاربران تلفن های همراه در این کشور ارایه می دهد.
 
 
به گزارش ایرنا از پایگاه اینترنتی دنکس وب ( thenextweb )، این اپراتور هم اکنون از طریق سرویس ال تی ای (LTE) ، اینترنتی با سرعت 75 مگابیت در ثانیه را برای دارندگان تلفن همراه ارایه می کند و با ارایه سرویس پیشرفته ( LTE-Advanced ) کاربر می تواند ازحداکثر سرعت 150 مگابیت برثانیه استفاده کند. 
 
شرکت اس کی تله کام اعلام کرد که اینترنت جدید پرسرعت برای تلفن های همراه با استفاده از فناوری های جدید ارایه می شود و این فناوری از طریق متراکم و یکپارچه کردن دو باند با فرکانس متفاوت امکان پذیر شده است .این دو باند شامل یک پهنای باند 20 مگاهرتز در باند 1.8 گیگاهرتز و دیگری پهنای باند 10 مگاهرتز در باند 800 مگاهرتز است .
 
این اپراتور تلفن همراه اعلام کرد که سرویس های اینترنت فوق سریع برای تلفن های همراه ماه آینده در بارسلونا به نمایش در می آیند و این سرویس تا پایان سال در دسترس عموم قرار می گیرد. البته فقط تلفن های هوشمند ، تبلت ها و پی سی های جدیدی که برای پشتیبانی از این فناوری آماده شده باشند قادر به بهره بردن از آن خواهند بود.
 
متخصصان این شرکت اعلام کردند که تحقیقات برای ارایه سرویس های اینترنتی سریعتر و افزایش پهنای باند اینترنت برای تلفن های همراه در کره جنوبی ادامه دارد.
 
هم اکنون حداکثر سرعت اینترنت برای تلفن های همراه با استاندارد تری جی در جهان 42 مگابیت در ثانیه است 

​​