تلفن همراه

مسابقه پیامکی آموزشی هفت خوان دیجیتال برگزار می شود

مسابقه پیامکی هفت خوان دیجیتال با هدف ارزیابی دانش افراد در زمینه استفاده از فناوری های دیجیتال در زندگی روزمره و نیز آموزش مشترکان تلفن همراه برگزار می شود.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، مسابقه هفت خوان دیجیتال در 7 مرحله کاربردی، اطلاعات کاربر را در زمینه تلفن همراه، کامپیوتر و اینترنت مورد سنجش قرار می دهد که 6 خوان این مسابقه به صورت پیامکی برگزار می شود و افرادی که 6 خوان را با موفقیت طی کنند می توانند به صورت اینترنتی به خوان هفتم وارد شوند و در نهایت جایزه ویژه این بخش را از آن خود کنند.
 
البته هر مرحله دارای جوایز ویژه خود است و شرکت کنندگان در هر خوان مسابقه در قرعه کشی تعدادی از جوایز شرکت داده خواهند شد؛ از طرفی با اتمام هر خوان مسابقه، کاربر یک کد دریافت خواهد کرد که در نهایت وی را در بازگشایی رمز نهایی مسابقه یاری خواهد داد.
 
در این مسابقه کاربرد فناوری های دیجیتال در تمامی جنبه های زندگی افراد همچون خانواده و ارتباط با فرزندان، استفاده در محل کار، خرید، گردشگری و سفر، تورهای مجازی، شبکه دوستان، انجام امور بانکی، انجام امور اداری و تفریح و سرگرمی مورد پرسش قرار می گیرد.
 
مسابقه پیامکی به گونه ای طراحی شده که اطلاعات شرکت کننده را از ابتدایی ترین کاربردهای تلفن همراه، کامیپوتر و اینترنت تا پیشرفته ترین موارد مورد ارزیابی قرار می دهد.
 
این مسابقه مختص تمامی گروه های سنی و علاقه مندان به بازی و سرگرمی و فناوریهای دیجیتال طراحی شده و مشترکان همراه  اول برای شرکت در آن، می توانند عدد 70 را به شماره  201203 پیامک کنند.
 

​​