تلفن همراه

نخستین المپیک زمستانی موبایلی برای تماشاچیان جهانی

پیش‌بینی شده است که بخش اعظم تماشاگران مسابقات المپیک زمستانی 2014 در سایت‌های اینترنتی و دستگاه‌های موبایلی این بازی‌ها را دنبال کنند که البته این مسئله به معنی تماشا نکردن مسابقات در گیرنده‌های تلویزیون نیست.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سلولار- نیوز، مسابقات المپیک زمستانی Sochi از تاریخ 7 تا 23 فوریه برگزار می‌شود و مدیران این اتفاق ورزشی بین‌المللی پیش‌بینی کرده‌اند که بخش عمده مردم از طریق اینترنت و دستگاه‌های موبایلی مسابقات را دنبال می‌کنند.
 
پیش‌بینی شده است که بخش اعظم تماشاگران مسابقات المپیک زمستانی 2014 در سایت‌های اینترنتی و دستگاه‌های موبایلی این بازی‌ها را دنبال کنند که البته یکی از پروفسورهای علوم ارتباطات در دانشگاه Akron گفت که این مسئله به معنی کنار گذاشتن روش‌های قدیمی و تماشا نکردن مسابقات در گیرنده‌های تلویزیونی نخواهد بود.
 
او خاطرنشان کرد که مردم در این جریان گیرنده‌های تلویزیونی را کنار نمی‌گذارند و در عوض تلویزیون‌ها از رسانه‌های اجتماعی سود می‌برند.
 
"تانگ تانگ"(Tang Tang) از اساتید دانشگاه Akron که در زمینه تجربه رسانه‌های چندپلتفورمی در طول مسابقات ورزشی مطالعه می‌کند، به این نتیجه رسیده است که مسابقات زمستانی Sochi "نخستین مسابقات المپیک کاملا موبایلی" خواهد بود بر این اساس می‌توان گفت که در طول برگزاری این بازی‌ها تعداد تماشاچیان در تلفن‌های همراه و رایانه‌های لوحی برای مسابقات زنده، دستیابی به اخبار ورزشی و حاضرین در شبکه‌های اجتماعی مربوطه از تماشاچیان تلویزیونی بیشتر خواهد بود.
 
با این وجود او اصرار دارد که گیرنده‌های تلویزیونی تماشاچیان خود را از دست نمی‌دهند و مردم به صورت همزمان از هر دو دستگاه بهره‌مند می‌شوند.

​​