بازار سرمایه

کاهش بهای سهام مخابرات و همراه اول

سهام شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با کاهش قیمت مواجه شدند.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۱۲۴ ریال کاهش قیمت و ۳٫۹۱ درصد تخفیف به سه هزار و ۴۵ ریال رسید.
 
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت سه هزار و ۵۱ ریال آغاز شد و با قیمت سه هزار و ۴۵ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت سه هزار و ۹۹ ریال و پایین‌ترین قیمت سه هزار و ۴۳ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به ۱۵ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۵۸۹ سهم به ارزش ۴۷ میلیارد و ۵۲۱ میلیون و ۹۶۳ هزار و ۲۶۶ ریال با یک هزار و ۵۷۷ سهم رسید.
نماد اخابر امروز ۱۱۵٫۹۷ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۳۹ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۲۸۱ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم همراه اول امروز با ۲۰۵ ریال کاهش قیمت و ۰٫۳۷ درصد تغییر مثبت به قیمت ۵۵ هزار و ۳۴۴ ریال معامله شد.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت نیز امروز ۵۴ هزار و ۶۰۰ ریال و قیمت پایانی آن ۵۵ هزار و ۳۴۴ ریال بود و بالاترین قیمت ۵۷ هزار ریال و پایین‌ترین قیمت ۵۳ هزار و ۸۰۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه امروز به ۱۹۵ هزار و ۵۳۲ سهم به ارزش ۱۰ میلیارد و ۶۴۹ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۶۷۰ ریال با ۱۹۰ معامله رسید.
نماد همراه امروز ۸٫۶۳ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۱۴ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۵۱۹ میلیون ریال رسید.

​​