تلفن همراه

آخرین اخبار سبد کالا و یارانه را با پیامک دریافت کنید

سامانه دریافت اخبار پیامکی کار و کارگر به‌منظور اطلاع‌رسانی به‌موقع، سریع، صحیح و دقیق اخبار حوزه کار برای مشترکین همراه اول راه‌اندازی شد.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، اپراتور همراه اول در پاسخ به نیاز روزافزون مشترکین خود، اقدام به راه‌اندازی سرویس جدیدی با عنوان سرویس پیامک روزانه اخبار کار و کارگر در حوزه خدمات ارزش افزوده نموده تا برطرف‌کننده نیازهای خبری اقشار کارگر و کارمند باشد.
 
این سامانه آخرین و مهمترین اخبار مرتبط با حوزه کار و کارگر مانند اخبار مرتبط با سبد کالا و یارانه، قوانین کار، قوانین جدید تأمین اجتماعی و مالیات و همچنین بسته‌های ویژه آموزشی و تفسیری در مورد قوانین کار و تامین اجتماعی را به محض انتشار، به‌صورت صحیح، دقیق و بدون نیاز به اینترنت و جستجو، از طریق ارسال پیامک با هزینه‌ای اندک در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد.
 
مشترکین اپراتور همراه اول برای دریافت اخبار پیامکی می‌توانند کد ۱۹۰ را به شماره ۲۰۱۲۳ ارسال کرده و مشترک اخبار این سامانه شوند. هزینه دریافت هر پیامک با هر تعداد کاراکتر ۳۵ تومان است و اگر مشترکان پس از فعال‌سازی این سامانه، به هر دلیلی تمایلی برای دریافت پیامک‌های خبری نداشتند، می‌توانند عبارت فارسی «کارگر خاموش» را به شماره ۲۰۱۲۳ ارسال کنند.
 
شایان ذکر است علاقمندان می‌توانند برای اطلاع از تمامی سرویس‌های پیامکی عدد ۱۰۰ را به شماره ۲۰۱۲۳ ارسال کرده تا راهنمای رایگان دسته‌بندی سرویس‌های متنوع خبری و اختصاصی را دریافت کنند.

​​