گوشی

حافظه فلش برای انتقال اطلاعات از گوشی‌های اندرویدی

شرکت SanDisk حافظه فلش جدیدی را عرضه کرده است که به صورت همزمان با سیستم‌های ورودی micro-USB و USB 2.0 سازگاری دارد و برای آن دسته از کاربران اندرویدی ساخته شده است که قصد دارند از دستگاه‌های موبایلی اطلاعات مورد نیاز خود را انتقال دهند.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، "دینش باهال"(Dinesh Bahal) مدیر بازاریابی شرکت SanDisk در این خصوص گفت: «این محصول جدید SanDisk Ultra Dual USB Drive نام دارد و یک راه ارتباطی برای انتقال فایل‌ها و همچنین سیستم تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ذخیره شده روی گوشی هوشمند و رایانه لوحی محسوب می‌شود».
 
او در ادامه توضیح داد: «این درایو جدید مبتنی بر ابزار Memory Zone شرکت SanDisk ساخته شده است تا بتواند حافظه بیشتری را در اختیار کاربران موبایلی بگذارد».
 
فلش SanDisk Ultra Dual USB Drive روش جدیدی را برای انتقال اطلاعات از گوشی‌های هوشمند اندرویدی، تبلت‌های مبتنی بر ورودی micro-USB و رایانه‌های مبتنی بر ورودی USB ارایه می‌دهد.
 
با توجه به اینکه دیگر روش‌های موجود برای انتقال اطلاعات از روی دستگاه‌های موبایلی به رایانه‌های شخصی کابل، ابزارهای مخصوص یا سیستم‌های بی‌سیم نیاز دارد، سیستم SanDisk Ultra Dual  به گونه‌ای ساخته شده است که به صورت مستقیم به دستگاه موبایلی متصل می‌شود و اطلاعات را به همین سادگی در اختیار می‌گیرد.
 
این حافظه فلش قادر است تا 64 گیگابایت اطلاعات را درخود نگه دارد و قسمت ورودی آن هم به صورت کشویی داخل دستگاه می‌رود تا فضای کوچک‌تری را اشغال کند.
 

​​