تلفن همراه

صیدی : ارزیابی اپراتورها فرصتی برای شناسایی نقاط ضعف و قوت است

جلسه ارزیابی عملکرد اپراتورهای ارتباطی سال 92 با حضور مدیرعامل مخابرات استان تهران ، جمعی از مدیران شرکت ، نمایندگان  سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و نمایندگان کمیته های ارزیابی برگزارشد.
 
به گزارش پیام تهران آنلاین صیدی ، مدیرعامل شرکت  مخابرات استان تهران ضمن عرض خیر مقدم به نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و تشکر از عملکرد کمیته های کاری اظهارداشت: ارزیابی اپراتورها فرصتی است برای ما که بتوانیم نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم و در جهت  برطرف کردن ضعف ها و ارتقای  قوت ها گام برداریم .
 
وی با اشاره به اینکه  تمام پروژه های شرکت در حوزه های IT ، شبکه ، بازاریابی و فروش و سایر حوزه ها به همان دو شعار همیشگی ما گره خورده است:اظهارداشت: باید کاری کنیم  که مشترکین  ناراضی به راضی تبدیل و مشترکین راضی به  وفادار تبدیل شوند و  همکاران مخابرات استان تهران  نیز افتخار کنند  که در این شرکت مشغول به کار هستند .
 
مدیرعامل مخابرات استان تهران در پایان این بخش از سخنانش ضمن  آرزوی توفیق برای همگان  گفت:  امیدوارم این ارزیابی هم باعث خیر و برکت برای مخابرات استان تهران و هم مردم عزیزمان شود .

​​