تلفن همراه

دریافت ریزمکالمات تلفن از طریق اینترنت ممکن شد

شركت مخابرات استان تهران به منظور تسریع در امر اطلاع رسانی، تسهیلات اینترنتی و الكترونیكی برای مشتركان تلفن ثابت استان تهران فراهم كرده است.
 
 
مشتركین تلفن ثابت می توانند جهت استفاده از خدمات اینترنتی به پایگاه الكترونیكی شركت مخابرات استان تهران www.tct.ir مراجعه و فرم عضویت در این سایت را تكمیل کنند.
 
خدمات قابل ارائه از سوی این شركت بر دو بخش تقسیم می شود که بخش اول شامل ثبت نام اینترنتی، پیگیری ثبت نام تلفن ثابت، صدور قبض المثنی و فروش و پیگیری كارت های اعتباری (IN) است كه نیازی به عضویت در سایت ندارد و تنها با انتخاب گزینه خدمات اینترنتی قابل دسترسی است.
 
مشتركین برای دسترسی به بخش دوم خدمات باید عضو سایت شده تا بتوانند از خدمات آن كه شامل بررسی امكانات تغییر مكان، تعویض شماره، قطع و وصل تلفن، برقراری و قطع سرویس های ویژه مخابراتی، اعلام شماره تلفن به سیستم 118 و یا انصراف از آن استفاده كنند.
 
همچنین این بخش خدماتی چون كشف مزاحم تلفنی، باز كردن و بستن صفر دوم تلفن، اصلاح آدرس محل نصب تلفن، دریافت ریزمكالمات تلفن (استان تهران و البرز)، ریزمكالمات سرویس های هوشمند، دریافت رمز 1818، صدور قبض المثنی دوره را ارائه می كند.

​​