تلفن همراه

تبلت جدید HP مخصوص کاربران سازمانی

منبع: همکاران سیستم
شرکت HP از مدل جدید رایانه لوحی ElitePad ۱۰۰۰ مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز ۱. ۸ رونمایی کرد و توضیح داد که این محصول قابلیت استفاده شخصی و حرفه‌ای را دارد و همراه با آن رایانه لوحی ProPad ۶۰۰ نیز با قیمت ارزان‌تر عرضه می‌شود. 
 
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت HP با معرفی تبلت ElitePad ۱۰۰۰ G۲ در «کنگره جهانی تلفن‌ همراه» توضیح داد که این محصول یک «راهکار سازمانی جامع» محسوب می‌شود و قرار است اواسط ماه مارس با قیمت ۷۳۹ دلار وارد بازار شود. 
 
«درِک اِوِرِت» (Derek Everett) مدیر مرکز مدیریت تبلت‌های ویندوزی HP توضیح داد که ElitePad ۱۰۰۰ G۲ برای انعطاف‌پذیری بالا‌تر و ورودی‌های HDMI عرضه شده است و شامل لوازم جانبی و قابلیت‌هایی می‌شود که می‌تواند جایگزین لپ‌تاپ شود. 
 
او گفت: «هیچ رایانه لوحی در بازار یافت نمی‌شود که هم‌اندازه این محصول ساخته شده باشد. برخی نیازمند استفاده از صفحه‌کلید هستند و رایانه‌های لوحی را جایگزینی برای نوت‌بوک می‌دانند.»
از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در این تبلت سازمانی به کار رفته است می‌توان به ضخامت ۲. ۹ میلیمتری، وزن حدود ۶۰۰ گرم، پردازنده ۶۴ بیتی اینتل، سیستم ورودی Touch برای قلم هوشمند و فرمان‌برهای صوتی، دو دوربین مجزا و ابزارهای داخلی ویژه و مناسب برای سازمان‌ها اشاره کرد. 
 
این شرکت آخرین محصول از سری تبلت‌های ElitePad را به کاور محافظ و لوازم جانبی کامل مجهز کرده است تا کاربران در مجموع بتوانند محصولی با قابلیت لپ‌تاپ را در اختیار داشته باشند. 
 
شرکت HP همچنین رایانه لوحی دیگری با نام ProPad ۶۰۰ G۱ عرضه کرده است که بدون لوازم جانبی عرضه می‌شود و قیمت ارزان‌تری نسبت به مدل قبلی دارد. این محصول به پردازنده Atom اینتل مجهز شده است که از مهم‌ترین قابلیت‌های آن می‌توان به ورودی‌های قابل گسترش برای ذخیره اطلاعات، ورودی micro-HDMI و بدنه آلومینیومی اشاره کرد. 
 

​​