تلفن همراه

با رونمایی نمادین از آوای انتظار تلفن ثابت

رئیس هیئت مدیره مخابرات: امنیت خواسته حاکمیت از مخابرات است

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات سومین شرکت از نظر فروش و درآمد، ششمین شرکت از نظر ارزش افزوده و نهمین شرکت از نظر سودآوری است.
 
به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدمصطفی سیدهاشمی در مراسم افتتاح همزمان 257 طرح مخابراتی در استان مرکزی افزود: در طول این قرن هیچ معامله‌ای بالاتر از طرح‌های مخابرات در کشور ما صورت نگرفته است.
 
وی حاکمیت، ذینفعان و نیروی انسانی را از بخش‌های مهم مرتبط با فعالیت‌های این شرکت عنوان و اظهار کرد: با تدبیر و دوراندیشی بسیاری از تحولات در کار و صنعت صورت خواهد گرفت.
 
او ادامه داد: خواسته حاکمیت از مخابرات، امنیت است و بر این اساس، مجموعه مخابرات حق ورود به حریم مردم و استراق سمع در مکالمه دو مشترک را ندارد.
 
وی افزود: ذینفعان، صاحبان مخابرات هستند و بر این اساس، شرکت مخابرات موظف است سهم و برند آنها را حفظ کند و اجازه پایین آمدن ارزش و سهم آنها را ندهد چراکه سهمی که دارای سود بیشتری است در بازار ارزش دارد.
 
او گفت: نرخ مکالمات در سراسر ایران از سال 81 تاکنون از 44 ریال تنها به 50 ریال افزایش یافته و بر اساس دستور دولت تدبیر و امید افزایش نرخ مکالمات متوقف شد.
 
سیدهاشمی توضیح داد: درحال حاضر نه تنها نرخ مکالمات افزایش نیافته بلکه قیمت بین شهری داخل استان با شهر اراک بصورت یکپارچه درآمده است.
 
وی با بیان این که هم‌کدی یک سال است که در استان درحال اجراست، افزود: شرکت مخابرات ایران برای یکپارچه کردن قیمت بین شهری بالغ بر 15 میلیارد ریال متضرر شده است.
 
وی تأکید کرد: این مهم در راستای خصوصی‌سازی و در راستای جلب رضایت مشتریان صورت گرفته است.
 
وی با اشاره به افتتاح طرح‌های مخابراتی در استان مرکزی، خاطرنشان کرد: امروز شرکت مخابرات به مبلغ 1.5 برابر کل اعتبارات عمرانی استان، نسبت به افتتاح پروژه‌ها اقدام کرده است.
 
وی از کارکنان بعنوان سرمایه معنوی این شرکت نام برد و عنوان کرد: ادعا داریم حقوق پرداختی به کارمندان شرکت مخابرات کمتر از بخش‌های دیگر نیست و در سراسر کشور آیین‌نامه، حقوق و مزایای کارمندان به یک میزان است.
 
این مسوول با اشاره به اینکه 30 منطقه مخابراتی در کشور فعال است، تصریح کرد: با همه استان‌های تحت پوشش خدمات مخابرات، عادلانه برخورد می‌کنیم.
 
وی با بیان این که دولت وظیفه رسیدگی به مناطق روستایی را بر عهده وزارت ارتباطات نهاده، تصریح کرد: شرکت مخابرات نقش پول جمع کردن و واریز به حساب وزارت ارتباطات را به خوبی ایفا کرد به گونه‌ای که در این راستا بدون دریافت دیناری از دولت، بیش از سه هزار و 600 میلیارد تومان به دولت پول پرداخت شده است.
 
سیدهاشمی همچنین گفت: با هماهنگی استاندار اعتباری در اختیار مدیرعامل شرکت مخابرات استان قرار می‌دهیم تا بعنوان پاداش به کارمندان مخابرات اهدا شود.
 
به گزارش ایسنا در این مراسم سیستم آوای انتظار برای مشترکین تلفن‌های ثابت به طور نمادین افتتاح شد.

​​