تلفن همراه

اطلاعیه رسمی رگولاتوری:

مسئوليت قانوني سيم كارت با مالك آن است

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري اعلام كرد: مسئوليت سيم‌كارت‌هاي تلفن‌همراه با خريداري است كه سيم‌كارت به نام وي ثبت شده است.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، حسن رضواني افزود: به دليل مجاز بودن خريد 10 سيم‌كارت از هر اپراتور، برخي از افراد اقدام به خريد سيم‌كارت كرده و آن را در اختيار ديگران قرار مي‌دهند كه درصورت هرگونه سوء استفاده از اين سيم‌كارتها، مسئوليت آن با خريدار است. 
 
​وي با تاكيد بر اينكه فروشندگان سيم‌كارت نيز بايد در احراز هويت خريداران دقت كنند تصريح كرد: مالكان درصورت انتقال سيم‌كارت به شخص ديگر بايد در دفاتر خدمات ارتباطي يا دفاتر پيشخوان خدمات دولت تغيير مالكيت را به نام مالك جديد ثبت كنند.

۱ دیدگاه

  • محسن

    محسن

    پس همرا اول و شرکت مخابرات چی؟اینها شرکت های دولتی هستند و مردم به این ها اعتماد دارن حال این اپراتور در شهر ما گفته است به کسانی که هر نوع سیم کارت ایرانسل سوخته/سالم/اعتباری/دائمی/...بدهند یک سیم کارت اعتباری همراه اول میدهند-ایا این اقدام همراه اول و شرکت مخابرات صحیح و قانونی است؟ایا همراه اول نمیتواند خدمات خود را گسترش دهد و مشترک جذب کند که چنین کاری میکند؟این ها همه نشان از کم اوردن شرکت همراه اول در رقابت بین اپراتور ها است شهرستان فردوس استان خراسان پاسخ

​​