تلفن همراه

عرضه اندروید تجهیزات هوشمند مچی تا ۲ هفته دیگر

گوگل در حال حاضر در حال توسعه و گسترش استفاده از اندروید در هر وسیله هوشمند الکترونیکی است و اعلام کرده است تا دو هفته دیگر کیت توسعه نرم‌افزاری اندروید تجهیزات هوشمند مچی را عرضه خواهد کرد.
 
 
به نقل از ان گجت، بخش اندروید گوگل با مدیریت ساندر پیچای در حال آماده سازی نسخه اندروید برای مچ‌بندهای هوشمند است.
 
ساندرای پیچای اعلام کرده است که کیت توسعه نرم افزاری مچ‌بندهای هوشمند با سیستم عامل اندروید در فستیوال SXSW  عرضه خواهد شد.
 
این کیت طی 2 هفته آینده برای دانلود در دسترس کاربران مچ‌بندهای هوشمند قرار خواهد گرفت که این مچ‌بندها شامل ساعت های هوشمند و مچ‌بندهای ارزیابی سلامتی خواهد بود.
 
این اقدام در راستای توسعه کاربری اندروید در تمام تجهیزات الکترونیکی هوشمند است، به گونه ای که گوگل اندروید خود را محدود به استفاده در این تجهیزات نخواهد کرد و توسعه نرم افزاری گوگل تا حدی پیش خواهد رفت تا اندروید بتواند اطلاعات را از هر حسگری دریافت کند.
 
این حسگرها حتی می توانند در نقاط مختلف بدن نصب شده و یا حتی در کت افراد جاسازی شده باشند و این کت بوسیله اندروید مدیریت خواهد شد.
 
این کیت توسعه نرم افزاری قبل از ارائه هرگونه محصول توسط گوگل ارائه خواهد شد تا گوگل بتواند قبل از اقدام برای تولید هرگونه محصول مرتبط، بازخوردهای مربوط با آنها را دریافت، بررسی و بر اساس آن محصولات خود را بهینه کند.
 
پر واضح است که گوگل در حال برنامه ریزی برای ارائه اندروید برای هر وسیله هوشمند الکترونیکی است، به گونه ای که اندروید حتی در خودروهای سال جاری و آینده نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 
 

​​