تلفن همراه

تخفیف 300 تومانی تالیا برای هر دقیقه مکالمه با افغانستان

مدیرعامل شرکت تالیا از کاهش 300 تومانی تعرفه هر دقیقه تماس با کشور افغانستان خبر داد.
 
ناصر کریم صراف در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: از آنجا که کاهش هزینه های ارتباطی همواره یکی از خواسته‌های مشترکین در هر شبکه موبایل محسوب می شود شرکت تالیا در آستانه فرارسیدن سال نو در گام اول تعرفه تماس با کشور افغانستان را به منظور رفاه حال مشترکان خود کاهش داده است.
 
وی ادامه داد: بر همین اساس از امروز(بیستم اسفند ماه)مشترکان می توانند با شماره گیری 040 در ابتدای شماره خود به جای هزینه 900 تومانی، برای هر دقیقه مکالمه با این کشور هزینه ای 599 تومانی پرداخت کنند. این تعرفه برای تماس با شبکه‌های موبایلی و تلفن ثابت این کشور یکسان است.
 
 
به گزارش ایسنا، در داخل کشور نیز به تازگی تالیا اقدام به فلت‌سازی شبکه خود کرده و برای تمامی تماس‌های درون شبکه‌ای خود (فارغ از اینکه بین مشترکان کدام استانها باشد) تعرفه 599 ریالی را در نظر گرفته است.
 
همچنین در داخل هر استان برای هر دقیقه مکالمه از خط تالیا با تلفن ثابت یا خط همراه اول در ساعات پیک تعرفه‌ای 670 ریالی و در ساعات غیر پیک 536 ریالی در نظر گرفته شده است.
 
برای مکالمه با تلفن ثابت یا خط همراه اول استانهای دیگر نیز مشترکان تالیا برای هر دقیقه مکالمه در ساعات پیک 1139 ریال و در ساعات غیر پیک 804 ریال هزینه پرداخت می کنند.
 
هزینه مکالمه از خط تالیا با هر یک از اپراتورهای دیگر (ایرانسل و رایتل) نیز در ساعات پیک و غیر پیک 936 ریال در نظر گرفته شده است.
 
ساعات پیک در شبکه تالیا از 8 تا 21 در نظر گرفته شده و 21 تا 8 در این شبکه به عنوان ساعتهای غیرپیک محسوب می شود. همچنین روزهای جمعه و ایام تعطیل به طور کلی جزو ساعتهای غیر پیک این شبکه به شمار می روند.

​​