تلفن همراه

مديرعامل مخابرات تهران: عقب افتادگي ناشي از تحريم در سال آينده جبران مي شود

همايش سراسري هم انديشي ائمه جماعات و رابطين ستاد اقامه نماز در شرکت مخابرات استان تهران برگزار شد.
 
همايش سراسري هم انديشي ائمه جماعات و رابطين ستاد اقامه نماز با حضور قرائتي رييس ستاد اقامه نماز و مدير عامل مخابرات استان تهران برگزار شد.
مديرعامل شركت مخابرات استان تهران در اين مراسم، از اجراي برنامه‌هاي گسترده در حوزه توسعه در سال آينده خبر داد و گفت:‌ سال پركاري براي شركت مخابرات استان تهران در پيش است. 
عليرضا صيدي افزود:‌ عقب افتادگي‌هايي كه ناشي از تحريم‌ها بود در سال آينده با تدوين برنامه‌هاي گسترده و مفصلي كه انجام شده است جبران مي‌شود و رقم قابل توجهي نير در اين زمينه پيش‌بني شده است. 
مديرعامل شركت مخابرات استان تهران اظهار داشت:‌ خدمت به خلق خدا منجر به جايگاه والايي براي فرد مي‌شود و از طريق خدمت به خلق درجات خدمتگزاران به مردم به حد متعالي و والايي مي‌رسد. 
صيدي خاطرنشان كرد: براي تمام اقشار و طبقات و هركس در هر شغلي و سطحي كه هست زمينه خدمت به خلق و رفع مشكلات مردم وجود دارد كه منجر به قرب الي الله مي‌شود.
مديرعامل شركت مخابرات با بيان اين كه قلوب نرم محل تابش نور الهي است و با اشاره به حديثي از مولاي متقيان علي (ع) كه فرموده‌اند خداوند انسان را خلق كرده تا خدمت به خلق و اطاعت خدا كند خاطرنشان ساخت:‌ براساس اين حديث خدمت به خلق مقدم بر اطاعت از خداوند آمده است كه نشان‌دهنده اهميت و جايگاه رفيع آن است. 
وي كار و تلاش در شركت مخابرات را نمود عيني از خدمت به خلق خدا دانست كه موجبات سعادتمندي در هر دو جهان را به ارمغان مي‌آورد. 
وي درباره اين که بدنه مخابرات از افراد مومن تشکيل شده است در پايان خاطر نشان کرد : مخابرات استان تهران با 6 هزار پرسنل و 8 هزار پيمان کار در 139 مرکز امام جماعت دارد. 

​​