بازار سرمایه

افزایش بهای سهام مخابرات و همراه اول

شرکت‌های مخابرات ایران و ارتباطات سیار ایران نخستین روز از آخرین هفته کاری سال ۹۲ را با افزایش بهای سهام معاملات خود آغاز کردند.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای سهام شرکت مخابرات ایران امروز با ۴۰ ریال افزایش قیمت و ۱٫۳۰ درصد تغییر مثبت به ۳۱۲۰ ریال رسید.
معاملات سهام این شرکت امروز با قیمت ۳۱۵۲ ریال آغاز شد و با قیمت ۳۱۲۰ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۳۱۹۷ ریال و پایین‌ترین قیمت ۳۰۹۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام مخابرات امروز به شش میلیون و ۵۹۶ هزار و ۵۶ سهم به ارزش ۲۰ میلیارد و ۸۶۳ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۲۶۷ ریال با ۹۴۸ معامله رسید.
نماد اخابر امروز ۳۷٫۸۳ واحد تاثیر منفی روی شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۴۳ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۸۰۶ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۵۷ ریال افزایش قیمت و ۰٫۱۰ درصد تغییر مثبت به ۵۹ هزار و ۴۶۲ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت امروز به ۵۹ هزار و ۹۹۹ ریال و قیمت پایانی آن به ۵۹ هزار و ۴۶۲ ریال رسید و بالاترین قیمت ۶۰ هزار و ۲۵۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۵۸ هزار و ۶۰۱ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات همراه اول امروز به ۴۶۹ هزار و ۹۸۸ سهم به ارزشش ۲۷ میلیارد و ۹۷۸ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۲۵۸ ریال با ۲۱۴ معامله رسید.
نماد همراه نیز امروز ۲٫۴۳ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۲۲ میلیون و ۷۸۸ هزار و ۱۲۶ میلیون ریال رسید.

​​