تلفن همراه

ارتقاء سامانه های تجاری و عملیاتی رایتل تا ظرفیت 6 میلیون مشترک

با ارتقاء سامانه های تجاری و عملیاتی رایتل، ظرفیت خدمات رسانی سامانه های فناوری اطلاعات اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه در ایران تا 6 میلیون مشترک افزایش یافت.
 
به گزارش روابط عمومی رایتل، با نصب و راه اندازی تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز، سامانه های تجاری و عملیاتی رایتل با افزایش چشمگیری به لحاظ ظرفیت روبرو شده است و هم اکنون قادر به پشتیبانی کامل از 6 میلیون مشترک می باشد.
بنابر این گزارش، سرویس هایی نظیر مديريت ارتباط با مشترکين، شارژينگ برخط دائمی و اعتباری، شبکه هوشمند، مدیریت کارت شارژ، مديريت صورتحسابهای بين اپراتوری و رومينگ، تأمين و فعال سازی سرويس، مديريت حساب (e-Care) و بسیاری خدمات ارزش افزوده دیگر از جمله سرویس های قابل ارائه از بستر سامانه های تجاری و عملیاتی به حساب می آیند.
 

۱ دیدگاه

  • حسین

    حسین

    با سلام مدت زیادی میگذره که مدیرعامل رایتل وعده کاهش قیمت اینترنت این اپراتور رو داده بودن ولی هنوز هیچگونه تغییری برای جلب رضایت مشتری انجام ندادن از شما خواهش می‌کنیم این موضوع رو پیگیری کنید لطفا به لینک زیر هم مراجعه کنید که مربوط به سایت رسمی رایتل هست و گفته‌های من رو تایید می‌کنه: http://rightel.ir/News/Details/07a9365e-1ceb-4f41-b3cd-a2ea0050ea73 پاسخ

​​