فناوری اطلاعات

تمهیدات مخابرات برای نوروز: افزایش ظرفیت شبکه و ارتقای سرویس های مخابراتی/ مراکز تلفنی 24 ساعته پاسخگو هستند

با توجه به حجم ترافیک ارتباطی در روزهای ابتدایی سال نو و استفاده بیشتر مردم از وسایل ارتباطی همچون تلفن، موبایل و اینترنت، شرکت مخابرات ایران وعده داد که با تمهیدات درنظر گرفته شده و افزایش ظرفیت این شبکه ها، امسال مشکلی در بخش ارتباطات کشور به وجود نیاید و کاربران بتوانند از تمامی مزایای این شبکه ها در این ایام بهره ببرند.
پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات مشترکان مخابرات در نوروز
 
علی سپهری راد - معاون شرکت مخابرات ایران در گفتگو با مهر، از ارائه 24 ساعته سرویس پاسخگویی تلفنی به مشکلات مشترکان مخابرات خبر داد و اظهار داشت: مرکز خدمات تلفنی 2020 در سراسر کشور در ایام نوروز 24 ساعته پاسخگوی مشترکان برای رفع مشکلات احتمالی خواهد بود.
 
مشکلی با افزایش بار ترافیکی شبکه تلفن ثابت نخواهیم داشت
 
وی با بیان اینکه در روزهای ابتدای سال هیچگونه مشکلی در رابطه با افزایش بار ترافیکی شبکه تلفن ثابت نخواهیم داشت، ادامه داد: با توجه به سیستم های مخابراتی به کار گرفته شده در شبکه تلفن ثابت و ارتقای ظرفیت شبکه ها، وضعیت در حد مطلوب قرار دارد و سیستم های مخابرات پاسخگوی حجم ارتباطات در این ایام هستند.
 
معاون شرکت مخابرات ایران با تاکید براینکه در بخش تلفن ثابت، در ایام نوروز، ارتباطات بین استانی افزایش می یابد و بیشتر شاهد جابجایی ترافیک مکالمات هستیم، افزود: در این بخش نیز، با تمهیدات شرکت ارتباطات زیرساخت، افزایش بار ترافیکی مشکلی در برقراری ارتباط مشترکان ایجاد نخواهد کرد.
 
فعالیت مرکز خرابی تلفن در ایام نوروز
 
در همین حال محمدرضا بیدخام - معاون شرکت مخابرات استان تهران نیز با اشاره به تمهیدات مدنظر مخابرات در تهران به مهر گفت: با افزایش بار ترافیک مکالمات در نوروز و لحظه تحویل سال، مخابرات تهران با افزایش ظرفیت تمهیداتی اندیشیده است که شبکه در این بازه زمانی با مشکلی مواجه نشود.
 
وی با بیان اینکه همکاران ما در شرکت مخابرات تهران به صورت شبانه روزی و شیفتی فعال هستند تا در صورت بروز مشکل، نسبت به رفع آن اقدام کنند تاکید کرد: در همین حال مرکز خرابی تلفن 17 نیز فعال است که مشترکان در صورت نیاز می توانند با این مرکز تماس بگیرند.
 
بیدخام گفت: مراکز خدمات مشترکان خدمات در 16 نقطه در تمامی روزهای نوروز پاسخگوی خدمات مشترکان خواهد بود که این مراکز تا ساعت 3 بعدازظهر به ارائه سرویس می پردازند؛ در همین حال 5 مرکز مخابراتی نیز تا ساعت 10 شب پاسخگوی مشکلات مشترکان خواهد بود که لیست این مراکز در سایت شرکت مخابرات تهران قرار دارد.
 
3 هزار تومان تخفیف مکالمه به مشترکان تلفن
 
معاون شرکت مخابرات استان تهران از ارائه سرویس های ویژه به مشترکان تلفن ثابت در ایام نوروز خبر داد و به مهر گفت: یکی از این سرویس های ویژه، تخفیف در مکالمه مشترکان تلفن است به نحوی که اگر مشترکان از تلفن ثابت به همراه اول بیش از 10 هزار تومان مکالمه داشته باشند مبلغ 3 هزار تومان تخفیف مکالمه دریافت می کنند.

۱ دیدگاه

  • hamed

    hamed

    سلام كي سرعت اينترنت را چند برابر مي كنند پاسخ

​​