تلفن همراه

سامسونگ کیت توسعه‏ نرم‏‌افزاری جدیدی برای سیستم عامل تایزن عرضه کرد

منبع: همکاران سیستم
شرکت سامسونگ از عرضه کیت توسعه نرم‌‏افزاری ویژه‏‌ای برای سیستم عامل تایزن خود خبر داده است. 
 
به گزارش وب‌‏سایت zdnet، شرکت سامسونگ کیت توسعه نرم‌‏افزاری (SDK) ویژه‌‏ای برای سیستم عامل تایزن خود عرضه کرده است که توسعه‌‏دهندگان نرم‏‌افزاری به کمک آن می‌‏توانند برای فناوری‏‌هایی مثل ساعت هوشمند که اصطلاحاً به آن‌ها «فناوری‏‌های پوشیدنی» گفته می‌‏شود، نرم‌‏افزار و اپلکیشن طراحی کنند. 
سامسونگ در بیانه‏‌ای اعلام کرده است به تلاش‌‏های خود برای شکل دادن به آینده فناوری‏‌های پوشیدنی ادامه خواهد داد و در عین حال خواهد کوشید قابلیت‏‌های جدیدی را نیز در این حوزه برای توسعه‌‏دهندگان نرم‌‏افزارهای همراه (اَپ)، شرکای خود و مصرف‏‌کنندگان این فناوری‏‌ها ایجاد کند. 
 
شرکت سامسونگ در حال حاضر دو ساعت هوشمند به نام‏‌های Gear و Gear۲ دارد که کاربران به کمک‏ آن‌ها می‌‏توانند به قابلیت‌‏هایی مثل فعالیت‏‌های ورزشی و نرمشی، خرید کردن، دنبال کردن اخبار و فعالیت در شبکه‌‏های اجتماعی دسترسی داشته باشند. 
سامسونگ تاکنون ۴ میلیون دلار برای جلب توجه توسعه‌‏دهندگان نرم‏‌افزاری و ایجاد یک اپ‏استور هزینه کرده است، اما به نظر می‌‏رسد این شرکت در حال حاضر نیازمند اپلیکیشن‏‌های پولسازی است که بتواند توجه توسعه‏‌دهندگان نرم‌‏افزاری را به خود جلب کند و برای آن‌ها سودآور باشد.

​​