تلفن همراه

عرضه تخفیف در بهای بلیط سینما و تئاتر به مشترکین ایرانسل

اپراتور دوم تلفن همراه برای مشترکان خود امکانی فراهم کرده تا برای برخی سینماها و یک نمایش تئاتر از تخفیف‌های 50 و 20 درصدی بهره مند شوند.

مدیر روابط عمومی ایرانسل در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: در قالب این طرح مشترکان اعتباری علاقمند می‌توانند با انتخاب فیلم و سینما، کد تخفیف مربوط به آن فیلم و سینما را از طریق خط ایرانسل خود دریافت کرده و با ارائه آن به گیشه در روزهای یکشنبه از ۵۰درصد تخفیف بهره مند شوند.

به گفته آرش کریم‌بیگی سینماهای طرف قرارداد در این گام شامل سینما جوان، دهکده، ایران و بهمن هستند که برای دریافت کد تخفیفی کافی است مشترکین نام سینما را به کد مربوطه همان سینما پیامک کنند.

به گفته مدیر روابط عمومی ایرانسل شماره 737370 برای سینما بهمن، 737371 برای سینما ایران، 737372 برای سینما جوان و 737374 برای سینما دهکده المپیک اختصاص داده شده است.

وی با یادآوری این که پیش ازاین نیز امکان استفاده از تخفیف برای فیلم های سینمایی مطرح بوده اظهار کرد: اکنون با بهره گیری از تجربیات پروژه پیشین، قدمی به سوی تئاتر برداشته‌ایم و با عقد قرارداد با انجمن هنرهای نمایشی ایران به مشترکان ایرانسل این امکان را خواهیم داد تا این بار از تخفیف های تئاتری برخوردار شوند.

به گفته وی مشترکین ایرانسل می‌توانند از 20 درصد تخفیف در برنامه هایی که از قبل اطلاع رسانی می شود، برخوردار شوند و در این راستا، اولین همکاری مشترک ایرانسل و این انجمن، نمایش «سقراط» خواهد بود که از هفت تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ در تالار وحدت تهران به روی صحنه می رود.

بر این اساس مشترکان اپراتور دوم می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به ۷۹۱۱۱ کد تخفیف این نمایش را حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ارسال پیامک دریافت کنند.


​​