تلفن همراه

تبلت مایکروسافت کوچک می‌شود

مایکروسافت اعلام کرد که به‌زودی نسل جدید دستگاه‌های سخت‌افزاری خود را روانه بازار می‌کند و در همین راستا قرار است برای نخستین بار رایانه لوحی این شرکت با اندازه 8.5 اینچ و کوچک‌ترروانه بازار جهانی شود.
برخی منابع آگاه اعلام کردند که شرکت مایکروسافت بر اساس تصمیمات جدید خود قصد دارد از دو محصول جدید Surface Mini و Surface Phone رونمایی کند.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناروی اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)،منابع آگاه  به خبرگزاری DigiTimes گزارش دادند که غول نرم‌افزاری جهان قصد دارد نسل جدید رایانه لوحی خود را در نمایشگاه بین‌المللی Computex 2014 در ماه ژوئن در معرض دید عموم قرار دهد و در این اقدام از نخستین تبلت مایکروسافت با اندازه 8.5 اینچ و کوچک‌تر رونمایی می‌شود.
 
شرکت مایکروسافت برای این محصول جدید نسخه تکمیل شده سیستم‌های عامل Windows RT و ویندوز فون را در نظر گرفته است و گفته می‌شود که Surface Mini به عنوان محصولی بین رایانه‌های لوحی و گوشی‌های هوشمند به دست کاربران جهانی می‌سد.
 
شرکت مایکروسافت که پیش‌تر با مدل‌های مختلف رایانه لوحیSurface  نتوانسته بود توجه کاربران جهانی را به خود جلب کند،‌ با عرضه این محصولات کوچک سعی می‌کند بار دیگر وارد رقابت با تبلت‌سازان بزرگ جهان شود.
 

​​