تلفن همراه

قیمت HTC One یک دلار شد

با ورود مدل جدید گوشی هوشمند HTC One به بازار جهانی، طبیعی است که قیمت مدل قبلی ارزان شود. اما فروشگاه اینترنتی Best Buy گوشی هوشمند HTC One(M7) را هم‌اکنون به قیمت 1 دلار به فروش می‌رساند.
این فروشگاه اینترنتی توضیح داده است که کاربران می‌توانند با پرداخت تنها 1 دلار این گوشی هوشمند در هر سه رنگ آن خریداری کنند که البته این محصول از طریق تمام شرکت‌های مخابراتی فعال در آمریکا عرضه می‌شود.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، کاربران برای آنکه گوشی هوشمند یاد شده را به این قیمت خریداری کنند باید فرم قرارداد مخابراتی 2 ساله را پر کنند و در هر ماه به واسطه خدمات صوتی و اطلاعاتی که می‌گیرند هزینه بیشتر بپردازند. 
 
این گوشی هوشمند حدود یک سال قبل وارد بازار جهانی شده است و آن را می‌توان در خانواده گوشی‌های قدیمی‌تر طبقه‌بندی کرد. اما با این وجود HTC One همراه با سیستم‌عامل اندروید 4.2.2 و رابط کاربری Sense 5.5 با قابلیت ارتقا به نسخه Sense 6.0 به دست کاربران می‌رسد.
 
بخش سخت‌افزاری گوشی نیز طی یک سال گذشته بارها مورد تقدیر قرار گرفته و باعث شده است که این محصول در بسیاری از رتبه‌بندی‌های جهانی عنوان بهترین گوشی هوشمند را از آن خود کند. 
 
کارشناسان همچنان اتفاق نظر دارند که HTC One یکی از زیباترین گوشی‌های هوشمند عرضه شده در سال 2013 محسوب می‌شود و به تازگی مدل جدیدتر آن با نامه HTC One M8 عرضه شده است.
 

​​