تلفن همراه

آهنگ های پیشواز محیط زیستی در راه است

توافقاتی برای حذف قبض های کاغذی و قرار گیری آهنگ های زیست محیطی در لیست آهنگ های پیشواز با اپراتورهای تلفن همراه انجام شده است.
 
به نقل پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست،محمد درویش مدیر دفتر مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست در گفت و گو با خبرنگار زیست بوم، با بیان اینکه بسیاری از برنامه های محیط زیست قابل مقایسه با سال های گذشته نیست گفت: این برنامه ها ادای دین خوبی به محیط زیست کردند و امسال شاهد تحول چشمگیری در نگاه سازمان صدا و سیما در زمینه محیط زیست بوده ایم، و رایزنی های متمرکزی میان دو سازمان محیط زیست و صدا و سیما در این زمینه به وجود آمده است.
 
اپراتورها پیامک های محیط زیستی را دواطلبانه ارسال کردند
 
مدیر دفتر مشارکت های مردمی در خصوص پیامک هایی محیط زیستی که دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در طی ایام تعطیلات نوروزی ارسال کرده اند گفت: این دو اپراتور هزینه ای را در قبال دریافت این پیامک ها دریافت نکرده اند و به صورت داوطلبانه انجام شده است.
 
وی به جلساتی اشاره کرد که با نمایندگان این دو اپراتور برگزار شده است و درمورد پرداختن به مسائل زیست محیطی بحث و به توافقاتی رسیده ایم که از جمله آن می توان به حذف قبض های کاغذی این دو اپراتور اشاره کرد که در حدود 8 -10 تن کاغذ را ماهانه مورد استفاده قرار می دهد.
 
درویش همچنین به قرارگیری آهنگ های با محتوای محیط زیستی در لیست آهنگ های پیشواز خبر داد و اعلام کرد: شرکت همراه اول قرار است در چاپ چند کتاب محیط زیستی و برگزاری دوره آموزشی به سازمان محیط زیست همکاری داشته باشد.

​​