بازار سرمایه

افزایش بهای سهام مخابرات و سهام همراه اول

سهام شرکت مخابرات ایران و سهام شرکت ارتباطات سیار ایران امروز در بازار بورس با افزایش بها مواجه شدند.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، بهای هر سهم شرکت مخابرات ایران امروز با ۱۰۲ ریال افزایش قیمت و ۳،۰۴ درصد تغییر مثبت به ۳۴۵۴ ریال رسید.
 
معاملات سهام این شرکت با قیمت ۳۳۶۰ ریال آغاز شد و با قیمت ۳۴۵۴ ریال پایان یافت و بالاترین قیمت ۳۴۸۶ ریال و پایین‌ترین قیمت ۳۳۶۰ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام شرکت مخابرات ایران امروز به یازده میلیون و ۷۲۶ هزار و ۱۴۱ به ارزش ۴۰ میلیارد و ۷۰۳ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۶۲۴ ریال با ۹۲۴ معامله رسید.
نماد اخابر امروز تاثیر مثبت روی شاخص بورس داشت بطوریکه ۹۵٫۸۹ واحد تاثیر مثبت آن بود و ارزش بازار آن به ۱۵۸ میلیون و ۴۴۷ هزار و ۶۰۷ میلیون ریال رسید.
از سوی دیگر، بهای هر سهم شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با ۲۸۳ ریال افزایش قیمت و ۰٫۴۵ درصد تغییر مثبت به ۶۳ هزار و ۶۵۱ ریال رسید.
قیمت آغازین معاملات سهام این شرکت نیز ۶۳ هزار و ۶۷۰ ریال و قیمت پایانی آن ۶۳ هزار و ۶۵۱ ریال بود و بالاترین قیمت ۶۴ هزار و ۲۵۰ ریال و پایین‌ترین قیمت ۶۳ هزار و ۵۰۱ ریال را ثبت کرد.
حجم معاملات سهام همراه اول امروز به ۵۱۷ هزار و ۹۷۷ سهم به ارزش سی و سه میلیارد و ۱۱۴ میلیون و ۹۷۷ هزار و ۵۶۴ ریال با ۴۲۱ معامله رسید.
نماد همراه امروز ۱۱٫۹۸ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشت و ارزش بازار آن به ۱۳۱ میلیون و ۴۳۸ هزار و ۳۴۸ میلیون ریال رسید.

​​