تلفن همراه

خطرات حمل تلفن همراه برای مردان

ایرنا- تحقیقات پژوهشگران نشان می‌دهد، مردانی که در طول روز بیش از چهار ساعت تلفن همراه با خود حمل می‌کنند در معرض ضعف جنسی قرار دارند.
محققان درایالت کلیولند آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند، آن دسته از مردانی که ساعت‌ها تلفن همراه را با خود حمل می‌کنند، بیش از مردانی که استفاده از این ابزار را به 2 ساعت در روز محدود می‌کنند، در معرض ضعف جنسی قرار دارند. 
 
این موضوع نیازمند بررسی و تحقیقات بسیاری است تا بتوان میزان آسیب تلفن همراه را نشان دهد. دراین تحقیقات دانشمندان روی 20 مرد که مشکلات جنسی را طی 6 ماه پیش از انجام تحقیق تجربه کرده بودند، بررسی کردند؛ آنها همچنین 10 مرد را که سابقه هیچ تجربه‌ای در این زمینه نداشتند، مطالعه کردند. در این بررسی از تمامی مردان خواسته شد فرمی را پر کنند و در خصوص عادات استفاده آنها از تلفن همراه نیز سوال شد. در این بین، هیچ تفاوت قابل توجهی از لحاظ سن، وزن، قد و عادات مصرف سیگار در مردان سالم و بیمار وجود نداشت. بزرگ‌ترین تفاوت در این مردان مدت زمانی بود که تلفن‌های همراه روشن را در دست یا جیب هایشان نگه داشته بودند. دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که مردانی که مشکلات جنسی داشته‌اند، تلفن‌های خود را به مدت طولانی‌تر بیش از چهار ساعت در مقابل مردانی که حدود 2 ساعت در روز، حمل کرده بودند، به همراه داشتند. بدرالدین محمد العلی، رهبر ارشد این مطالعه گفت: این تحقیق نشان‌دهنده ارتباط ممکن بین استفاده از تلفن همراه و ضعف جنسی است. 

۱ دیدگاه

  • عمارنامه

    عمارنامه

    سلام و درود؛ دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید. http://www.ammarname.ir/node/46346 ما را از بروزرسانی خود آگاه و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید . موفق و پیروز باشید . http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir یا علی پاسخ

​​