تلفن همراه

باکیفیت‌ترین نمایشگر جهان برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد

شرکت AUO نمایشگر جدیدی را در سری محصولات AMOLED برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرده است که تصاویر در هر اینچ مربع از آن همراه با 513 پیکسل به نمایش درمی‌آیند.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، کیفیت تصویر در این نمایشگر WQHD است و به عبارت دیگر، این نمایشگر می‌تواند تصاویر را با کیفیت 2560 در 1440 پیکسل به نمایش بگذارد و از این نظر تجربه تماشای تصاویر در این محصول را می‌توان متفاوت دانست.
 
نخستین نمونه از مدل جدید نمایشگرAMOLED با اندازه 5 اینچ معرفی شده است  که تنها 0.57 میلیمتر ضخامت دارد و شرکت AUO برای ساخت آن فقط روی کیفیت تصاویر کار نکرده است و در عین حال میزان حساسیت در مقابل لمس انگشتان و طراحی آن را ارتقا داده است.
 
این نمایشگر باکیفیت در آن واحد از 10 نقطه لمس شده پشتیبانی می‌کند و بنابراین شما می‌توانید به هنگام کار کردن با آن از تمام انگشتان خود در دو دست استفاده کنید.
 
شرکت AUO این محصول را باکیفیت‌ترین نمایشگر جهان برای گوشی‌های هوشمند می‌داند و توضیح داده است که این محصول می‌تواند با اندازه 1.6 اینچ در نسل جدید ساعت‌های مچی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.
 
لازم به ذکر است که شرکت AUO در تلاش است تا در آینده نزدیک نخستین گیرنده تلویزیونی LCD خود با کیفیت 4 هزار پیکسلی را که به شکل منحنی ساخته شده است، روانه بازار کند.
 

​​