تلفن همراه

ال‌جی زمان عرضه و قیمت ساعت مچی هوشمند خود را اعلام کرد

شعبه شرکت ال‌جی در بریتانیا به خبرگزاری Pocket-Lint اعلام کرد که نخستین ساعت مچی هوشمند آن که مبتنی بر سیستم‌عامل Android Wear ساخته می‌شود و LG G Watch نامگذاری شده است، ژوئیه امسال به دست کاربران جهانی می‌رسد.
 
Close window
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت کره‌ای ال‌جی تایید کرد که ساعت مچی هوشمند G Watch با قیمت کمتر از 180 پویند یا 220 یورو وارد بازار می‌شود.
شرکت ال‌جی هم‌اکنون تلاش فراوانی می‌کند تا فرآیند توسعه و رفع اشکالات احتمالی در ساعت مچی هوشمند خود را تکمیل کند و هم‌اکنون طراحی نهایی از مدل مفهومی این محصول را به نمایش گذاشته است.
البته باید گفت که مدل مفهومی به نمایش درآمده توسط ال‌جی قابلیت کار کردن نداشت، اما کاربران از هم‌اکنون می‌توانستند با شکل ظاهری این محصول آشنا شوند.
این طور که به صورت رسمی اعلام شده است، ساعت مچی هوشمند LG G Watch تابستان امسال وارد اروپا می‌شود و احتمال می‌رود که این دستگاه همزمان وارد دیگر کشورهای جهان شود. 
ال‌جی همچنین توضیح داد که با دیگر شرکت‌های الکترونیکی بزرگ که در زمینه تولید ساعت مچی هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل Android Wear فعالیت می‌کنند، همکاری‌هایی را آغاز کرده است. بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد که G Watch در هنگام ورود به بازار تنها نخواهد ماند.
 

​​